Soykırımcı İsrail'in Gazze'ye dönük katliamları dur durak bilmeden devam ederken AKP'li belediyeler birbiri ardına yönetimleri altındaki tesislerde artık boykot ürünlerini satmayacaklarını ilan etmişti. Ancak TCDD'de boykot ürünlerinin satıldığı ortaya çıktı.

5 Kasım 2023 tarihinde  Ankara'dan Konya'ya dönen bir yolcu, TCDD'nin sattığı-dağıttığı ikram paketinde boykot ürünü olduğunu ifşa etti.

Mossad'a Çalışan Türk Ailesi: Anne-Baba-Oğul-Kız ve Baldızdan Oluşan Casusluk Şebekesi Çökertildi Mossad'a Çalışan Türk Ailesi: Anne-Baba-Oğul-Kız ve Baldızdan Oluşan Casusluk Şebekesi Çökertildi

TCDD'DE BOYKOT ÜRÜNLERİ SATILIYOR

Cappy marka meyve suyu Coca Cola Company üretimi bir ürün. 

TCDD'nin dağıttığı paketten Coca Cola Company'nin ürettiği Cappy meyve suyu çıktı.

Yerel seçimlerin yakın olduğu Türkiye'de AKP iktidarı  Gazze'de olan bitenden etkilenen vicdanlı halkımızın gözünü boyamak için belediyelerinde boykota destek görüntüsü verirken, Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı TCDD'de boykot ürünlerini satmaya devam ediyor.

Milli Gazete'de yer alan habere göre, İlgili bakanlıklarının İsrail'e destek veren hiç bir markayı ülkemize sokmadığı bir iktidar olamayan AKP'nin belediyelerinin göstermelik boykot açılımları TCDD'deki bu olayla boşa düştü.

Editör: Ahmet Kacır