10:30 GÜNCEL

Gazeteci-yazar Aytunç Erkin, bugün kaleme aldığı yazısında FETÖ’cü darbe girişimine ilişkin yeni bilgiler paylaştı.

10:21 GÜNCEL

Süleymancılar cemaatinin kurucusu Süleyman Hilmi Tunahan'ın torunu, eski AKP İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, Süleymancılara ait şirketlerin fotoğraflarını paylaşarak ihbarda bulundu.

10:13 GÜNCEL

Gazeteci-yazar Aytunç Erkin, bugünkü yazısında 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişimine giden süreçte bir albay hakkında MİT ve Emniyet raporları olmasına rağmen dokunulmadığını yazdı.

10:05 GÜNCEL

İki telefonundan FETÖ’nün haberleşme uygulaması ByLock çıkan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, 15 Temmuz mesajı yayınladı.

09:57 GÜNCEL

Yenişafak yazarı Bülent Orakoğlu, “Perinçek 15 Temmuz’u nasıl istismar etti” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Vatan Partisi’nden yanıt gecikmedi.

3 gün önce GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Washington’da düzenlenen NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi sonrasında basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, toplantıda İsrail’in Filistin’deki…

3 gün önce GÜNCEL

Mülakat sisteminin, Soylu’nun İçişleri Bakanlığı döneminde yapılan kaymakamlık sınavında da tartışmalı tablo oluşturduğu ortaya çıktı. 200 kaymakam adayının alındığı sınavda yazılı barajı 71.3 olarak belirlendi.

3 gün önce EKONOMİ

OECD'nin yayımladığı grafik, enerji enflasyonundaki artışın özellikle Türkiye'de dikkat çekici olduğunu ortaya koyuyor. Türkiye, Nisan 2024'te yüzde 40 seviyesinde olan enerji enflasyonunu....

1 hafta önce EKONOMİ

Memur ve emeklilere 2024 Temmuz'da yapılacak maaş zamları belli oldu. TÜİK'in enflasyon rakamlarını açıklamasıyla birlikte maaş zamları da netleşti. İşte emekli ve memur maaşlarına yapılacak zam...

1 hafta önce GÜNCEL

AKP'nin kurucularından Hüseyin Çelik'in ardından bu kez de Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Başkanvekili Mehmet Uçum'u hedef aldı. Arınç, Uçum'un adını ağzına almazken "Uçum soyadlı bir zat" ifadesini kullandı.