TV8 ekranlarında İsrail’e destek veren ve boykot listelerinde bulunan Domestos ve Doritos’un reklamı yapıldı. Sosyal medyada kullanıcıları bu skandalI “Acun Ilıcalı’dan İsrail’e yardım kampanyası” diye duyurdular

TV8’de skandal reklam: Acun Ilıcalı’dan İsrail’e yardım kampanyası

Dün  akşam TV8 ekranlarında İsrail’e destek veren firmalardan biri olan ve boykot listelerinde ismi bulunan Domestos ve Doritos’un reklamı yapıldı.

MasterChef Türkiye sunucularının kullanıldığı reklam dakikalarca ekranlarda izleyiciye gösterildi. Sosyal medya, bu skandal reklamların TV8’de yayınlanmasıyla ayağa kalkarken #Tv8boykot başlığı altında sitem dolu mesajlar yapıldı.

"ACUN ILICALI PARAYA MI İHTİYACIN VAR"

Kanaın sahibi olan Acun Ilıcalı’ya “Siz şaka mısınız? Biz boykot dedikçe siz reklam mı yapacaksınız? Çocukların öldüğünü umursamayacak kadar paraya ihtiyacın mı var bu kadar Acun Ilıcalı , üstelik kaç tane kız çocuğun var!” şeklinde çok sayıda sitem dolu serzenişler gerçekleştirildi.

Banka Müşterileri Bu Kişilere Dikkat Edin! İşte Seçil Erzan Gibilerin Ortak Özellikleri Banka Müşterileri Bu Kişilere Dikkat Edin! İşte Seçil Erzan Gibilerin Ortak Özellikleri