Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra Türkiye'de neler olacağını madde madde açıkladı. Karamollaoğlu, "Ülkenin tamamında üretime dönük yatırımlarla ülkemizi kalkındırmayı bir görev addediyoruz." ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra Türkiye'de neler olacağını madde madde açıkladı. "Şartlar tamamen değişecek, normale dönecek." diyen Karamollaoğlu, "Biz bir bütün olarak Edirne’den Kars ve Ardahan’a kadar, Iğdır ve Hakkari’den Muğla ve Antalya’ya kadar, ülkenin tamamında üretime dönük yatırımlarla ülkemizi kalkındırmayı bir görev addediyoruz." diye konuştu.

Karamollaoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"Şu bilinsin ki, inşallah önümüzdeki seçimden sonra Türkiye’de;

-Şartlar tamamen değişecek, normale dönecek.

-Herkes düşündüğünü rahatlıkla söyleyecek.

-Bir sıkıntı olduğu zaman, ister devletle, ister kendi aralarında, mahkemeye gittiği zaman hakkını alacağından emin olacak!

-Ekonomide israf ve yolsuzluk bütünüyle ortadan kalkacak!

-Ekonomi, üretim bazlı bir modele dönüşecek.

-Devlet de tüm kaynaklarını bu yolda yatırım yapmak isteyen girişimcilere tahsis edecek.

Biz bir bütün olarak Edirne’den Kars ve Ardahan’a kadar, Iğdır ve Hakkari’den Muğla ve Antalya’ya kadar, ülkenin tamamında üretime dönük yatırımlarla ülkemizi kalkındırmayı bir görev addediyoruz."