Bankacı Seçil Erzan'ın futbol dünyasından birçok ünlü isimden aldığı milyon dolarlarla ilgili süren gizli fon davasında yeni gelişme yaşandı. Seçil Erzan'ın isim isim yazdığı listeye ortaya çıktı.

Seçil Erzan'ın isim isim yazdığı listeye ifşa oldu! Fatih Terim'in karşısında yazan dikkat çekiyor

Futbol dünyasında yaşanan ve ünlü isimlerin yer aldığı 'gizli fon' davasında onlarca kişiden milyon dolarlar toplayan bankacı Seçil Ezan'la ilgili süren soruşturmada yeni yeni detaylar ortaya çıkıyor. 

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu’nun özel haberine göre, Seçil Erzan’ın kimden ne kadar para aldığı, kime ne kadar para ödediğini el yazısıyla yazdığı ortaya çıktı. İki farklı borç listesi soruşturma dosyasında yer aldı.

Erzan'ın listeyi Arda Turan'ın ısrarla istemesi üzerine yazdığı sanılıyor.

Erzan’ın el yazılı listesinde 35 ismin yer alıyor.

"Ödeme yapılmayanlar" başlıklı listede Fatih Terim ile eşi Fulya Terim’in isimleri de bulunuyor. Terim çiftinin isimlerinin karşısında soru işaretinin bulunması dikkat çekiyor.

Emre Belözoğlu, Arda Turan ve Muslera’nın isimlerinin yer aldığı listede Ayhan Akman, Süleyman Aslan, Semih Kaya ve Fırat Özdemir’e fazladan para ödendiği de belirtiliyor.

Dava dosyasında, Seçil Erzan tarafından yazılmış ikinci el yazılı liste de ortaya çıktı.

Bu listede de 30 kişinin ismi yer alıyor.

Listenin ilk sırasında yer alan Fatih Terim'in isminin karşısında rakam bulunmuyor.

'Devamlı Suyu Bulandıranlar'Demişti: Devlet Bahçeli’nin Tepkisi AKP'de 10 İsme mi? 'Devamlı Suyu Bulandıranlar'Demişti: Devlet Bahçeli’nin Tepkisi AKP'de 10 İsme mi?

Erzan'ın yazdığı listede ödeme yapmadığı bazı ünlü isimlerden aldığı paranın önüne eksi işareti koyması da dikkat çekiyor.

Buse Terim -250, Arda Turan -7.500, Emre Çolak -3.000, Emre Belözoğlu -4.200 ve Muslera -500 gibi isimler yer alıyor.

Seçil Erzan'ın, fazla ödeme yaptığını iddia ettiği kişilerin önüne ise artı işareti koyduğu ortaya çıktı.

Ayhan Akman’a +750, Semih Kaya’ya +2500, Fırat Özdemir’e +1000 diye yazmış. Erzan'ın bu listesinde "Süleyman Aslan’a fazla verildi" diye de not düştüğü görüldü. 

Editör: Ahmet Kacır