Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başbakanlık yıllarında İşgalci Siyonist İsrail’e kol kanat gerdiği konuşma son Gazze saldırıları sonrası yeniden gündem oldu.

Diyanet'ten Yeni Hac Skandalı: Kuraya Katılmayan Eş, Dost ve Akrabalar Hacca Gönderildi Diyanet'ten Yeni Hac Skandalı: Kuraya Katılmayan Eş, Dost ve Akrabalar Hacca Gönderildi

Katil İsrail  her zamanki gibi  Filistin’de Müslümanları katletmeye ve dünyanın gözü önünde soykırıma devam ederken Türkiye’De iktidarda olan AKP’nin eli kolu bağlı bir şekilde olayları seyretmesi vicdanları sızlatıyor.

AKP iktidarından gelen açıklamalara bakıldığında İsrail’in saldırıları kınanmaktan öteye gidilemiyor. Hemen hemen her saat sosyal medya öldürülen Filistinlilerle ilgili haberler çıkarken  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  ABD’de Harvard Üniversitesi’nde yaptığı bir konuşma yeniden gündem oldu.

“İSRAİL’İN YAŞAMA HAKKINI KİMSE TEHDİT EDEMEZ”

Erdoğan skandal sayılacak konuşmasında işgalci İsrail’e adete kol kanat gererken “İsrail devletinin yaşama hakkını kimsenin tehdit etmesine Türkiye razı olmayacaktır..” ifadelerini kullanıyor.

Editör: Ahmet Kacır