AKP Gençlik Kolları iktidarın Filistin konusundaki duyarsızlığını harekete geçirmek istercesine bir eylemde bulundu. Gençlik Kolları Ankara’da “Filistin’de zulme dur de” yürüyüşü düzenlediler.

AKP Gençlik Kolları Erdoğan’ı göreve çağırdı! Yürüyüş yaparak seslendiler

AKP Gençlik Kolları’nın düzenlediği  Filistin  yürüyüşü iktidarda olan AKP’ye mesaj niteliğindeydi.

Filistin’de işgalci katil  İsrail günlerdir Müslümanları çocuk yaşlı demeden öldürürken dünya bu zulüm karşısında sadece miting ve gösteri yaparak karşı geldiğini düşünüyor Filistin halkı dünyanın gözü önünde soykırıma uğrarken Özellikle iktidarda bulunan partilerin elleri kolları bağlı bekleyişi vicdan sahiplerini derinden etkiliyor.

SP Lideri Temel Karamollaoğlu: Sadece Kınayarak İsrail Zulmü Durmuyor SP Lideri Temel Karamollaoğlu: Sadece Kınayarak İsrail Zulmü Durmuyor

AKP GENÇLİK KOLLARINDAN ERDOĞAN’A ÇAĞRI GİBİ YÜRÜYÜŞ

AK Parti  Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı da iktidardaki partinin kendi partileri olduğunu belki de unuturcasına bir eylem gerçekleştirdi. Ankara’da toplanan yüzlerce AKP’li “Filistin’de zulme dur de” pankartlarıyla bir yürüyüş yaptı. Yapılan yürüyüş sonunda AKP’nin Ankara İl Başkanlığı binasının önünde bir de açıklama yapan AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Ülkü Efe Demirhan Filistin’deki vahşeti durduramayanlara seslendi.

Kaynak: Milli Gazete