TÜİK: Evlenme Oranları Düşerken, Boşanma Oranları Hızla Artıyor TÜİK: Evlenme Oranları Düşerken, Boşanma Oranları Hızla Artıyor

Esnaf ziyaretinde bir döner ustasının tepkisiyle karşılaşan AK Parti’nin İBB adayı Murat Kurum bu kez de emekli bir vatandaşın tepkisiyle karşı karşıya kaldı. Kurum, konuştuğu emekli vatandaşın “20 senedir sizi savundum, geçinemiyorum. Artık savunacak yüzüm yok utanıyorum insanlardan” sözlerine "Yine destekleyeceksin" yanıtını verdi.

Yerel seçimlere neredeyse bir ay kalmışken, belediye başkan adayları ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti'nin İstanbul adayı Murat Kurum'un Güngören'de esnaf ziyareti sırasında emekli bir seçmenle olan diyaloğu ise sosyal medyada gündem oldu.Kurum daha önce esnaf ziyaretinde bir döner ustasının "maaşımla geçinemiyorum ki" tepkisiyle karşılaşmıştı.

'SEN YİNE SAVUNMAYA DEVAM EDECEKSİN'

Güngören'de ekonomik durumun mağduru olan emekli bir vatandaş Kurum’a, “Emekli maaşı yetmiyor, çalışmak zorundayım. Sizi 20 sene savundum ama artık yüzüm yok savunmaya. Utanıyorum insanlardan” dedi.