14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala Gelecek Partisi, CHP listelerinden seçime girme kararı aldı. Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu, sosyal medya hesabından partisinin adaylarının listesini paylaşarak "Listemiz hayırlı uğurlu olsun." dedi. Davutoğlu, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek "Artık tek bir hedefimiz var, bu seçimi kazanmak. Adayımız Sn. @kilicdarogluk Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacak, Millet İttifakı olarak parlamentoda da çoğunluğu alacağız." diye konuştu.

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala 4 parti CHP listelerinden seçime girme kararı verdi. Bu partilerden biri olan Gelecek Partisi de CHP listelerinden seçime girecek. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından partisinin CHP'den listeye giren ve YSK'ya sunulan adaylarının tam listesini paylaştı.

Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek "Artık tek bir hedefimiz var, bu seçimi kazanmak. Adayımız Sn. @kilicdarogluk Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacak, Millet İttifakı olarak parlamentoda da çoğunluğu alacağız." dedi.

Davutoğlu, "Listemiz hayırlı uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.

Davutoğlu'nun paylaşımı şu şekilde:

"Ülkemizi aydınlık bir geleceğe taşıyacak milletvekili aday listeleri netleşti. Artık tek bir hedefimiz var, bu seçimi kazanmak. Adayımız Sn. @kilicdarogluk Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacak, Millet İttifakı olarak parlamentoda da çoğunluğu alacağız. Listemiz hayırlı uğurlu olsun."

Resim