Herzog’u da aralarına alıp poz verdiler... İnsanlık ölürken sessiz kalan 180’den fazla devlet ve hükûmet başkanı, Birleşmiş Milletler (BM) Dünya İklim Eylemi Zirvesi’nde bir araya geldi.

Soykırımcıyla aynı karedeler… Gazze ölüyor ama iklim için ayağa kalktılar!

İİsrail’in  Gazze’de yaptığı soykırım için tek adım atmayan dünya liderleri, soykırım rejimi Cumhurbaşkanı Herzog’u da aralarına alarak aynı karede poz verdi.

180 devlet ve hükûmet başkanı ile katil Herzog, iklim için buluştu

İki aya yakındır Gazze’de çocuk kadın demeden soykırım yapan İsrail’e yönelik en ufak bir yaptırım yapamayan dünya liderleri, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai kentinde iklim için bir araya geldi.

Expo City Dubai’de, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 28’inci Taraflar Konferansı (COP28) kapsamında düzenlenen zirveye, 180’den fazla devlet ve hükûmet başkanının yanı sıra Gazze’de soykırım yapan İsrail rejimi Cumhurbaşkanı Herzog da katıldı.

İlk Kez Okuyacaksınız: FETÖ'nün Teknik Nakavtı, Emniyete Verilmeyen 20 Bin Kişilik ByLock Listesi... İlk Kez Okuyacaksınız: FETÖ'nün Teknik Nakavtı, Emniyete Verilmeyen 20 Bin Kişilik ByLock Listesi...

Kaynak: Milli Gazete

Editör: Ahmet Kacır