Konuyla ilgili bir açıklama yapan Diyanet-Sen Genel Başkanı Ali Yıldız, sapkın çetelerin, aileye yönelik küresel ölçekte bir sosyal mühendislik projesi yürüttüğünü ifade ederek, “Fıtratı ve aile yapısını bozmaya yönelik bu oluşumlara karşı son kalemiz aileyi korumak, devletin olduğu kadar sivil toplum örgütlerinin ve toplumun her kesiminin görevidir” dedi.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Ali Yıldız, seçimlerden önce sapkın lobilere karşı yürütülecek çalışmalara yönelik verilen vaatlerin tutulmasını ve bu konuda yasal adamlar atılmasını istedi.

SAPKINLIĞA KARŞI BİRLİKTE MÜCADELE ETMELİYİZ

Küreselci sistemin dünyanın başına bela ettiği kültür ve medeniyet düşmanı sapkınlığın bütün sosyal ağları, sinema ve TV filmlerin sapkınlığın propagandası alanına çevrildiğine dikkat çeken Yıldız, “Dozajı her geçen gün artırıyorlar. Avrupa ülkeleri ve ABD’de çok güçlüler. Ülkemizde de uluslararası anlaşmalarla, medya üzerinden baskılarını artırmış durumdalar.  Artık aleni hale gelen LGBT tehlikesine karşı toplum olarak, aileler olarak, eğitim kurumları ve öğretmenler olarak, din görevlileri olarak ve tabi ki devlet ve devlet kurumları olarak ciddi şekilde tepkilerimizi ortaya koymalıyız. Çocuklarımızın, gençlerimizin duygu ve düşüncelerinin LGBT ideoloji tarafından ele geçirmelerine kesinlikle göz yummayacağız.  Neslin devamını ortadan kaldırmayı hedefleyen, yaradılışa savaş açan, fıtrata müdahale eden dayatmaya karşı sivil toplum örgütlerimizle bütün bir toplum olarak mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

KENDİ SAPIK TERCİHLERİNİ ÇOCUKLARIMIZA EMPOZE ETMLERİNE İZİN VERMEYECEĞİZ

Gerek sosyal medya hesaplarından gerekse farklı platformlarda sapkınlığa destek veren bazı sivil toplum kuruluşlarını, siyasileri ve sanatçıları da elettiren Yıldız, “Son yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki “Eş cinsellik geni diye bir gen yok. Bu söylem kesinlikle safsatadır.  Kimse doğuştan eş cinsel doğmuyor. LGBT’nin bu iddiası açık bir şekilde bilimsel verilerle çürütülmüşken Yüce kitabımızda Lut kavminin helakine neden olarak eş cinsellik ve sapkınlıklar ortadayken çocuklarını ve toplumu bu sapkınlığın yayılmasından korumak için harekete geçenlerin ayrımcı, toplumu kin ve düşmanlığa sevk edenler olarak lanse edilmesi traji komik bir durumdur. Kendi sapık tercihlerini özgürlük bahanesi ile çocuklarımıza gençlerimize empoze etmelerine bu toplum izin vermeyecektir” dedi.

SEÇİMLERDEN ÖNCE VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLİLMELİ

Sosyal medya platformlarının sapkın lobilerinin elinde olduğunun altını çizen Yıldız; “Bu lobiler sosyal medya mecralarını adeta İslam dinine, kutsallarımıza ve aileye saldırı alanına çevirdiler. Müslüman bir toplum olarak bizim temel vazifemiz fıtrata uygun bir insanlığın oluşmasını temin edecek bir düzeni oluşturmaktır. Aile toplumun da devletin de en temel yapı taşıdır. Bütün insanlık için çok önemli bir yere sahip olan aile kurumunu korumak için gerekli yasal düzenlemeleri yapmak LGBT lobilerine karşı uyanık olmak siyasilerin, devletin görevi olduğu kadar toplum olarak bizlerin de görevidir.  Seçimler öncesi verilen sözler bir an önce yerine getirilmeli kendi toplum ve kültür yapımıza uygun kanunlarla aile kurumu koruma altına alınmalıdır” çağrısında bulundu.

Kaynak: Milli Gazete