Millet geçim derdindeyken vekillere ‘İndirimli kış tatili paketi’ hazırlandı. AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AKP Milletvekili Murat Cıngı’nın organizasyonu ile vekil ve yakınlarına ücretsiz kayak eğitimi de verilecek.

Emekli, asgari ücretli ve dar gelirli vatandaş yaşam savaşı verirken, 600 milletvekili için ‘İndirimli kış tatili paketi’ hazırlandı. AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AKP Kayseri, Milletvekili Murat Cahid Cıngı’nın organizasyonu ile hem milletvekillerine hem de yakınlarına ücretsiz snowboard ve kayak eğitimi verilecek.

Karamollaoğlu'ndan Çarpıcı İddia:Erdoğan 2006'da Erbakanı Kötü Göstermek ve Hapse Attırmak İçin Polisle Evini Kuşattırdı Karamollaoğlu'ndan Çarpıcı İddia:Erdoğan 2006'da Erbakanı Kötü Göstermek ve Hapse Attırmak İçin Polisle Evini Kuşattırdı

Milletvekillerine “Erciyes Sayın Milletvekillerimizi bekliyor” yazılı broşürler gönderilerek, indirimler ve otel fiyatları hakkında bilgi verildi. Murat Cahid Cıngı, milletvekillerine yolladığı mailde de Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin kendileri için yaptığı kampanyayı tanıttı.

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre, Cıngı, “Sömestr tatilinin yaklaştığı bu dönemde Erciyes Kayak Merkezi’nin destinasyon yönetim şirketi Erciyes A.Ş. ile birlikte siz değerli milletvekillerimiz ve yakınlarınız için kış boyu devam edecek bir tatil kampanyası organize etmiş bulunuyoruz’’ dedi.

Oteller vekillere yüzde 50 indirimli

Milletvekilleri ve yakınlarının yararlanacağı indirimli tatil kampanyası dahilinde kayak eğitiminden ücret alınmazken, kayak ve snowboard, kıyafet gibi ekipmanlarda yüzde 50 indirim yapılacak. Vekiller, Erciyes Dağı ve Kayseri şehir merkezindeki 19 ayrı otelde de yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanabilecek. “Erciyes’in dinlendirici atmosferini keşfetmeye hazır mısınız?” başlığı ile hazırlanan broşürlerde milletvekillerine Kayseri ve Erciyes’te kampanyaya dahil oteller ve fiyatları bildirildi, yararlanabilecekleri imkanlar tek tek sıralandı.