Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaklaşan 2023 seçimlerine vurgu yaparak "Yeni bir başlangıcın şafağındayız." dedi. Karamollaoğlu, "85 milyonun tamamı “İnsanca Yaşam” standartlarına kavuşacak, “Yaşanabilir ve Yeniden büyük Türkiye”yi hep birlikte inşa edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı TemelBirlik

Karamollaoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımında 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerini işaret etti. İktidarın değişeceğine vurgu yaparak yeni bir dönemin başlayacağını söyleyen Karamollaoğlu, seçimlerden sonra ülkede olacakları anlattı.

"Yeni bir başlangıcın şafağındayız." diyen Karamollaoğlu paylaşımında, seçimlerden sonra olacakları sıralayarak 'mücadeleye devam' mesajı verdi.

"85 milyonun tamamı “İnsanca Yaşam” standartlarına kavuşacak, “Yaşanabilir ve Yeniden büyük Türkiye”yi hep birlikte inşa edeceğiz." diyen Karamollaoğlu, "Her şeyden önce adalet hakim olacak, kutuplaşma son bulacaktır." ifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu'nun paylaşımı şu şekilde:

"Artık yeni bir başlangıcın şafağındayız! Değişimin vakti zamanı gelmiştir. Bu seçimlerin ardından yeni bir dönem başlayacaktır.

Ülkemizde yeni dönemde;

-Her şeyden önce adalet hakim olacak, kutuplaşma son bulacaktır!

-Üretim çarkları yeniden dönecek, gelir dağılımında adalet mutlaka tesis edilecektir!

-Hak eden hak ettiğini alacak, hiç kimsenin alın terinin hakkı zayi edilmeyecektir!

-Siyasetin tıkanan nefes borularını açacak, kurumlarımızı düzgün işler hale getireceğiz.

85 milyonun tamamı “İnsanca Yaşam” standartlarına kavuşacak, “Yaşanabilir ve Yeniden büyük Türkiye”yi hep birlikte inşa edeceğiz. Ve tüm dünya bilsin ki; bizim mücadelemiz sadece Türkiye ile sınırlı değildir! “Adil bir Dünya” için de kararlılıkla mücadelemize devam edeceğiz."