Bugünü işaret ederek İçişleri Bakanı Soylu hakkında Meclis'te önemli bir dosya açıklayacağını duyuran CHP'li Özgür Özel, açıklamalarda bulundu. Özel, İçişleri Bakanı Soylu'nun 8 bin troll ordusu olduğunu, Ebabil Hareketı'nin başında Emin Şen isimli müşavirin olduğunu iddia etti. Kısa süre içinde İçişleri Bakanlığı'ndan "CHP milletvekili Özgür Özel’in ismini zikrettiği Emin Şen; devlet memuru olmayıp, bakan müşaviri göreBugünü işaret ederek İçişleri Bakanı Soylu hakkında Meclis'te önemli bir dosya açıklayacağını duyuran CHP'li Özgür Özel, açıklamalarda bulundu. vi de bulunmamaktadır." açıklaması geldi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, dün TBMM’de düzenlediği bir basın toplantısında, bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili bir dosya açıklayacağını duyurmuştu. Özel, "Başıma bir şey gelirse diye üç arkadaşıma daha verdim dosyayı, ben açıklayamazsam onlar açıklayacak" demişti.

"Süleyman Soylu'nun cevap vermesi gereken, cevabından kaçamayacağı, kimyasının bozulacağı bir açıklama olacak" sözleriyle kamuoyunda merak uyandıran Özgür Özel'in açıklaması şöyle:

''SUÇ İŞLERİ BAKANI' İLE KARŞI KARŞIYAYIZ'

''Bir gün vadeli basın açıklaması söylüyoruz, işin öznesi Soylu. Bir gün sonraya söylediğimiz için Türkiye'de, son günlerde Türkiye'de sokaklarda, siyasette yaşananlar düşünüldüğünde açıklayacaklarımızı biz açıklayacak durumda olmazsak üç arkadaşımıza bırakız demiştik. Dünden beri Türkiye'de önemli bir gündem haline geldi.

Bugüne kadar hep Soylu'ya sorular sorduk, cevaplar bekledik ama bugün Soylu'ya soru sormayacağız, verebileceği cevap olduğunu da düşünmüyoruz. Çok konuşulan, iddia edilen bir meseleyi ispat etmeye geldik.

Nasıl bir 'suç işleri bakanı' ile karşı karşıya olduğumuzu anlatmak istiyorum.

Merkez sağın prensinin AK Parti yolculuğundaki taşıyıcının FETÖ olduğuna şüphe yok. Akademisyen Vedat Demir ile bağlantısını anlatmıştık, bir kelime cevap veremeyip 'o zamanlar iltisakı yoktu' demişti.

Sen Gülen'i ziyarete gittin mi diye sorduğumuzda "hayır" demedi hiçbir zaman.


'İÇİŞLERİ BAKANI OLDUĞUNDAN BERİ TROL ORDUSU VAR'

Kendisi 51 ildeki kampanyasının finansmanını yapanlar tarafından AK Parti'ye lanse edildiği süreçte Demokrat Parti'den ihraç yaşadı. Kendisi, FETÖ'den dolayı ilk sivil ve siyasi ihraçtır. O ihraç süreci ve sonrasında yaşananların bugün hayatımızı ne hale getirdiğini, bunu nasıl yönettiklerini konuşmaya başlayacağız.

2012'de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı oldu, sonra Çalışma Bakanı, sonra İçişleri Bakanı... İçişleri Bakanı olduktan beri onun bir troll ordusu olduğunu biliyoruz.

TC'nin unutulmaz içişleri bakanları var, her siyasi gelenekten... Şüphesiz Soylu da unutulmayacak. Bugün Soylu'nun itibar suikastlerinin, dezenformasyonların nasıl yapıldığını, nasıl usülsüzlük ağı ile finanse edildiğini kanıtlayacağız.

EMİN ŞEN İDDİASI

Kendisi ve yardımcısı, İBB'de çalışanların yakınları üzerinden "terör örgütü irtibatlısı" yaftası yapıştırdığında bizde olan bir bilgiyi sormuş "Çataklı'nın FETÖ firarisi kardeşi ne olacak" demiştik. Soylu, 7 - 8 yıldır küsler diyor. Ertesi gün Çataklı, kardeşinin yılbaşı için geldiğini, ifade verdiğini söylüyor. Gözaltına alındı mı, savcının karşısına çıktı mı, Türkiye'de mi Paris'te mi buna yanıt vermediler.

Soylu'nun troll orduları nasıl oluşmuş, yönetiliyor diye bakarken bir isimden bahsedeceğim: Emin Şen...

Emin Şen, 4 Ekim 2016'dan itibaren bakan danışmanıdır. Süleyman Soylu'nun il il dolaşıp trollük dersleri verdirdiği kişidir. Soylu, AK Parti'de teşkilatlardan sorumlu yardımcıyken...

Geriye gidildiğinde Soylu'nun teşkilata talimatıyla her ilçede gençlik kolları düzeyinde sosyal medya eğitimi adı altında trollük eğitiminin verildiğini bütün hesaplardan teyit edebilirsiniz. Biz ne zamandır birlikteler dediğimizde, sosyal medya üzerinde o zamanlar FETÖ ile irtibatını koparmadığında bu fotoğraf üzerinden de atışmışlar, biz kendisini Trabzon milletvekilleri ile 2013 yılında muhtemelen Trabzon'da bir değerlendirme toplantısında görüyoruz. "Eminimsi" bilgisayarın mouseunu kullanıyor, Soylu ile vekillerle bir sunum izliyorlar. 2020'de birlikteler, Kültür Bakanlığı ile yaptıkları bir kamu spotu çekimi için de birlikteler.

EMİN ŞEN NATİVE TEKNOLOJİ İSİMLİ BİR FİRMA KURMUŞ

Peki, bu Emin Şen'in ticari bir tarafı var mıdır deyince "olmaz" demeniz lazım. Çünkü açık bir şey var. Devlet memurları kanunu madde 28: Devlet memurları gibi bakanların müşavirleri de devlet memurlarının şirket kurma yasaklarına ve şirketin türü ne olursa olsun yönetici olma yasağına tabidir. Yine de bakalım...

Emin Şen'e ait Native Teknoloji diye bir firma göreceğiz. Kendisine ait olan, yöneticisinin de kendisi olduğu bir şirket. Bu şirkette Erkan Gül, Emin Şen ve Burak Gül var.

Bir şirket daha var ki, 2010 yılında Emin Şen tarafından kurulmuş, bugüne kadar hep hissedarı ve yöneticisi. Devlet Memurları Kanunu, bakan müşavirlerini bu işten men ediyor ama 12 yıldır bu suçu işliyor. 12 yıldır ortakları var. Hasan Parlak, Neslihan Er Oğur, Müpteca Kılıç.

Sonra bir şey olmuş ortaklardan ayrılmışlar. Bahsettiğim isimler FETÖ'cü Turgay Oğur, darbeden sonra eşiyle Güney Afrika'ya kaçmış ve oradaymış. Diğer ortak, Gülen'in alnından öptüğü Müpteca Kılıç.

Ona, 2018'de Hamza Dağ ve Erdoğan imzalı AK Parti Siyaset Akademisi sertifikası da vermişler. Şirketin bu ortakları yanından ayrılmışlar, beyefendi 2 yıl 8 ay hapis yatmış sonra sertifikalanmış, sonra sırra kadem basmış.

Bu arkadaşların ortak özellikleri FETÖ'nün sosyal medya ve gençlik kampanyalarını yöneten genç siviller hareketinin yöneticileri ve genç siviller derneğinin yöneticileri ve üyeleri.

Bir bakan müşavirinin şirketinin olduğunu, eski ortaklarının genç siviller olduğunu, 2010 referandumunu yönetenler olduğunu, ortakların gittiğini, kendisinin kaldığını gördük.

'EBABİL HAREKETİNE İSMAİL ÇATAKLI DA DESTEK VEREN BİR İSİM'

O şirketlerden birinin adı SM 60 Ajansı. Kendi sitesinde referansları var. Bunlar bizim müşterimiz ya da müşterimizdi diyorlar. TÜBİTAK, Eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı, Uluslararası Göç Filmleri Yarışması, Erdoğan Gönüllüleri, oğlanın ETNA spor vakfı, damadın Teknofest'i, Soylu'nun kendisi, Fatma Şahin, Soylu zamanında işlerini yaptığı Çalışma Bakanlığı, Soylu zamanında işlerini yaptığı polis teşkilatı ve jandarma...

Bunları görünce yok artık diyorsunuz. Ama bir şeyi unutuyorsunuz ki, karşımızda olan bir suç işleri bakanı var ve ekibinin ondan kalır yanı yok. Bu şirket ya da ortak olduğu Native kamuyla iş yapmış mıdır diye bakalım.

Ebabil harekatına İsmail Çataklı da destek veren bir isim. Emin Şen telefonunda kaç tane hesap var bilinmez ama o hesaplarla Jandarmanın yetkinliğini kullanıyor. Biz Soylu'yu eleştirdiğimizde Jandarmayı ve Emniyeti kalkan ediyor.

'8 BİN TROLE PARA POMPALIYORLAR'

Bu Ebabil Kuşları Süleyman Soylu'ya aittir. 8 bin trole para pompalıyorlar. Maaşını kendisi değil özellikle İçişleri Bakanlığı ve birkaç tane belediye yapmaktadır.

418 bin dolarcık. İçişleri Bakanlığı AK Partili belediyelere bu konuda hizmet alın diye, 418 bin doları alıp geçiyorlar. Native, 2020'de İçişleri Bakanlığında kot analizi, sızma testleri ve güvenlik hizmeti, 80 bin dolar...

118 bin dolarlık Emin Şen'in kardeşine ait Spark'ın (aynı adresteler) yaptığı işler... Bunların hepsi Soylu ile ilişkili işler.

2016'da, SM360'a 644 bin dolarlık iş verilmiş. Soylu, neredeyse Native'in ve Emin Şen'in şirketlerinin, SM360'ın ihalelerine bakın dönem olarak ya Soylu'nun bakanlığı ya da bakanlığın talimatı ile belediyelerin aldığı işler olduğunu göreceksiniz.

Buzdağının küçük kısmında 23 milyon TL'lik bu şirkete verilmiş ihale gördük. Buna İçişleri'nin kendisinin bakanlığın özel durumunda dolayı doğrudan hizmet satın alımıyla ilgili kolaylaştırıcı yönetmeliğini de eklediğinizde 2020-21-22 yılında inanılmaz ve denetimsiz para akışı olduğunu göreceğiz.

Soylu, bilgi işlem ya da bütün alanlarda doğrudan hizmet alımı kaç para, hangi işi kime verdiğini açıklarsa buzdağının birazını görmüş oluruz.

Bu arkadaşlar sosyal medya yönetimi yapıyorlar, parayı buradan buluyorlar. Faturayı kesip parayı almışlar, bu paraları dağıtıyorlar. Ebabil'in Telegram kanalındayız. Eminimsi'nin yönettiği kanallar bunlar. Ebabil Hareketi, Derin Kuvvetler, İBB Kandil kadrosu hesaplarının yönetildiği gizli kanal ve orada hazırlanan içeriklerin 8 bin sosyal medya trole servis edilen bilgiler.

'SOYLU DÜNDEN BERİ NASIL ÖLÜ TAKLİDİ YAPIYORSUN'

Haber yayını hazırlandığı sırada Davutoğlu'nu parçalıyorlardı. Sayın Davutoğlu çıkmış Ebabil Hareketi 25 members'tan kastım, buraya kimse giremiyor. Diyorlar ki, altılı masadan ilk açıklamayı Davutoğlu yapmış. 6 partinin lideri cumhurbaşkanı kadar imza yetkisine sahip olacakmış. Kukla seçeceğiz diyor kısaca.' Mesaj burada. Ardından Ebabil harekatının 8 bin trollü bu itibar suikastine başlıyorlar.

25 tane kurmay troll bunlar. Bu mesajları pin'lemişler. Dünden beri nasıl ölü taklidi yapıyorsun, her şeye cevap veren Süleyman Soylu.

Bu Ebabiller kurmayları, benim burada bürosu olan bir ajansa kendi evimin çalışma odasında pandemi sırasında yaptığım bir canlı yayını aralarında konuşup, 'Kuzey Irak'ta yayın yapan bir kanal kullanmış, konukları sık sık Özgür Özel ve Tanrıkulu diye yayalım' diyorlar.

Ali Mahir Başarır'ı "satılmış" kelimesi ile TT yapmak istemişler. Son günlerde yine Türkkan ve Başarır'a sayısız hakaret.

Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun Hacer Foggo ile birlikte, AK Parti'nin uyuşturucu ile mücadelede baronların Türkiye'de çatışır hale geldiği, sokakların torbacı dolu olduğu ve AK Parti siyasetinin sorumluluğunun hatırlatan videoyu biliyorsunuz. Buna bir cevabı AK Parti verir, eleştirilen Soylu verir... Cevap nereden verilmiş? Jandarma Genel Komutanlığı ve Türk Polis Teşkilatından.''Bugünü işaret ederek İçişleri Bakanı Soylu hakkında Meclis'te önemli bir dosya açıklayacağını duyuran CHP'li Özgür Özel, açıklamalarda bulundu. Özel, İçişleri Bakanı Soylu'nun 8 bin troll ordusu olduğunu, Ebabil Hareketı'nin başında Emin Şen isimli müşavirin olduğunu iddia etti. Kısa süre içinde İçişleri Bakanlığı'ndan "CHP milletvekili Özgür Özel’in ismini zikrettiği Emin Şen; devlet memuru olmayıp, bakan müşaviri görevi de bulunmamaktadır." açıklaması geldi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, dün TBMM’de düzenlediği bir basın toplantısında, bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili bir dosya açıklayacağını duyurmuştu. Özel, "Başıma bir şey gelirse diye üç arkadaşıma daha verdim dosyayı, ben açıklayamazsam onlar açıklayacak" demişti.

"Süleyman Soylu'nun cevap vermesi gereken, cevabından kaçamayacağı, kimyasının bozulacağı bir açıklama olacak" sözleriyle kamuoyunda merak uyandıran Özgür Özel'in açıklaması şöyle:

''SUÇ İŞLERİ BAKANI' İLE KARŞI KARŞIYAYIZ'

''Bir gün vadeli basın açıklaması söylüyoruz, işin öznesi Soylu. Bir gün sonraya söylediğimiz için Türkiye'de, son günlerde Türkiye'de sokaklarda, siyasette yaşananlar düşünüldüğünde açıklayacaklarımızı biz açıklayacak durumda olmazsak üç arkadaşımıza bırakız demiştik. Dünden beri Türkiye'de önemli bir gündem haline geldi.

Bugüne kadar hep Soylu'ya sorular sorduk, cevaplar bekledik ama bugün Soylu'ya soru sormayacağız, verebileceği cevap olduğunu da düşünmüyoruz. Çok konuşulan, iddia edilen bir meseleyi ispat etmeye geldik.

Nasıl bir 'suç işleri bakanı' ile karşı karşıya olduğumuzu anlatmak istiyorum.

Merkez sağın prensinin AK Parti yolculuğundaki taşıyıcının FETÖ olduğuna şüphe yok. Akademisyen Vedat Demir ile bağlantısını anlatmıştık, bir kelime cevap veremeyip 'o zamanlar iltisakı yoktu' demişti.

Sen Gülen'i ziyarete gittin mi diye sorduğumuzda "hayır" demedi hiçbir zaman.


'İÇİŞLERİ BAKANI OLDUĞUNDAN BERİ TROL ORDUSU VAR'

Kendisi 51 ildeki kampanyasının finansmanını yapanlar tarafından AK Parti'ye lanse edildiği süreçte Demokrat Parti'den ihraç yaşadı. Kendisi, FETÖ'den dolayı ilk sivil ve siyasi ihraçtır. O ihraç süreci ve sonrasında yaşananların bugün hayatımızı ne hale getirdiğini, bunu nasıl yönettiklerini konuşmaya başlayacağız.

2012'de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı oldu, sonra Çalışma Bakanı, sonra İçişleri Bakanı... İçişleri Bakanı olduktan beri onun bir troll ordusu olduğunu biliyoruz.

TC'nin unutulmaz içişleri bakanları var, her siyasi gelenekten... Şüphesiz Soylu da unutulmayacak. Bugün Soylu'nun itibar suikastlerinin, dezenformasyonların nasıl yapıldığını, nasıl usülsüzlük ağı ile finanse edildiğini kanıtlayacağız.

EMİN ŞEN İDDİASI

Kendisi ve yardımcısı, İBB'de çalışanların yakınları üzerinden "terör örgütü irtibatlısı" yaftası yapıştırdığında bizde olan bir bilgiyi sormuş "Çataklı'nın FETÖ firarisi kardeşi ne olacak" demiştik. Soylu, 7 - 8 yıldır küsler diyor. Ertesi gün Çataklı, kardeşinin yılbaşı için geldiğini, ifade verdiğini söylüyor. Gözaltına alındı mı, savcının karşısına çıktı mı, Türkiye'de mi Paris'te mi buna yanıt vermediler.

Soylu'nun troll orduları nasıl oluşmuş, yönetiliyor diye bakarken bir isimden bahsedeceğim: Emin Şen...

Emin Şen, 4 Ekim 2016'dan itibaren bakan danışmanıdır. Süleyman Soylu'nun il il dolaşıp trollük dersleri verdirdiği kişidir. Soylu, AK Parti'de teşkilatlardan sorumlu yardımcıyken...

Geriye gidildiğinde Soylu'nun teşkilata talimatıyla her ilçede gençlik kolları düzeyinde sosyal medya eğitimi adı altında trollük eğitiminin verildiğini bütün hesaplardan teyit edebilirsiniz. Biz ne zamandır birlikteler dediğimizde, sosyal medya üzerinde o zamanlar FETÖ ile irtibatını koparmadığında bu fotoğraf üzerinden de atışmışlar, biz kendisini Trabzon milletvekilleri ile 2013 yılında muhtemelen Trabzon'da bir değerlendirme toplantısında görüyoruz. "Eminimsi" bilgisayarın mouseunu kullanıyor, Soylu ile vekillerle bir sunum izliyorlar. 2020'de birlikteler, Kültür Bakanlığı ile yaptıkları bir kamu spotu çekimi için de birlikteler.

EMİN ŞEN NATİVE TEKNOLOJİ İSİMLİ BİR FİRMA KURMUŞ

Peki, bu Emin Şen'in ticari bir tarafı var mıdır deyince "olmaz" demeniz lazım. Çünkü açık bir şey var. Devlet memurları kanunu madde 28: Devlet memurları gibi bakanların müşavirleri de devlet memurlarının şirket kurma yasaklarına ve şirketin türü ne olursa olsun yönetici olma yasağına tabidir. Yine de bakalım...

Emin Şen'e ait Native Teknoloji diye bir firma göreceğiz. Kendisine ait olan, yöneticisinin de kendisi olduğu bir şirket. Bu şirkette Erkan Gül, Emin Şen ve Burak Gül var.

Bir şirket daha var ki, 2010 yılında Emin Şen tarafından kurulmuş, bugüne kadar hep hissedarı ve yöneticisi. Devlet Memurları Kanunu, bakan müşavirlerini bu işten men ediyor ama 12 yıldır bu suçu işliyor. 12 yıldır ortakları var. Hasan Parlak, Neslihan Er Oğur, Müpteca Kılıç.

Sonra bir şey olmuş ortaklardan ayrılmışlar. Bahsettiğim isimler FETÖ'cü Turgay Oğur, darbeden sonra eşiyle Güney Afrika'ya kaçmış ve oradaymış. Diğer ortak, Gülen'in alnından öptüğü Müpteca Kılıç.

Ona, 2018'de Hamza Dağ ve Erdoğan imzalı AK Parti Siyaset Akademisi sertifikası da vermişler. Şirketin bu ortakları yanından ayrılmışlar, beyefendi 2 yıl 8 ay hapis yatmış sonra sertifikalanmış, sonra sırra kadem basmış.

Bu arkadaşların ortak özellikleri FETÖ'nün sosyal medya ve gençlik kampanyalarını yöneten genç siviller hareketinin yöneticileri ve genç siviller derneğinin yöneticileri ve üyeleri.

Bir bakan müşavirinin şirketinin olduğunu, eski ortaklarının genç siviller olduğunu, 2010 referandumunu yönetenler olduğunu, ortakların gittiğini, kendisinin kaldığını gördük.

'EBABİL HAREKETİNE İSMAİL ÇATAKLI DA DESTEK VEREN BİR İSİM'

O şirketlerden birinin adı SM 60 Ajansı. Kendi sitesinde referansları var. Bunlar bizim müşterimiz ya da müşterimizdi diyorlar. TÜBİTAK, Eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı, Uluslararası Göç Filmleri Yarışması, Erdoğan Gönüllüleri, oğlanın ETNA spor vakfı, damadın Teknofest'i, Soylu'nun kendisi, Fatma Şahin, Soylu zamanında işlerini yaptığı Çalışma Bakanlığı, Soylu zamanında işlerini yaptığı polis teşkilatı ve jandarma...

Bunları görünce yok artık diyorsunuz. Ama bir şeyi unutuyorsunuz ki, karşımızda olan bir suç işleri bakanı var ve ekibinin ondan kalır yanı yok. Bu şirket ya da ortak olduğu Native kamuyla iş yapmış mıdır diye bakalım.

Ebabil harekatına İsmail Çataklı da destek veren bir isim. Emin Şen telefonunda kaç tane hesap var bilinmez ama o hesaplarla Jandarmanın yetkinliğini kullanıyor. Biz Soylu'yu eleştirdiğimizde Jandarmayı ve Emniyeti kalkan ediyor.

'8 BİN TROLE PARA POMPALIYORLAR'

Bu Ebabil Kuşları Süleyman Soylu'ya aittir. 8 bin trole para pompalıyorlar. Maaşını kendisi değil özellikle İçişleri Bakanlığı ve birkaç tane belediye yapmaktadır.

418 bin dolarcık. İçişleri Bakanlığı AK Partili belediyelere bu konuda hizmet alın diye, 418 bin doları alıp geçiyorlar. Native, 2020'de İçişleri Bakanlığında kot analizi, sızma testleri ve güvenlik hizmeti, 80 bin dolar...

118 bin dolarlık Emin Şen'in kardeşine ait Spark'ın (aynı adresteler) yaptığı işler... Bunların hepsi Soylu ile ilişkili işler.

2016'da, SM360'a 644 bin dolarlık iş verilmiş. Soylu, neredeyse Native'in ve Emin Şen'in şirketlerinin, SM360'ın ihalelerine bakın dönem olarak ya Soylu'nun bakanlığı ya da bakanlığın talimatı ile belediyelerin aldığı işler olduğunu göreceksiniz.

Buzdağının küçük kısmında 23 milyon TL'lik bu şirkete verilmiş ihale gördük. Buna İçişleri'nin kendisinin bakanlığın özel durumunda dolayı doğrudan hizmet satın alımıyla ilgili kolaylaştırıcı yönetmeliğini de eklediğinizde 2020-21-22 yılında inanılmaz ve denetimsiz para akışı olduğunu göreceğiz.

Soylu, bilgi işlem ya da bütün alanlarda doğrudan hizmet alımı kaç para, hangi işi kime verdiğini açıklarsa buzdağının birazını görmüş oluruz.

Bu arkadaşlar sosyal medya yönetimi yapıyorlar, parayı buradan buluyorlar. Faturayı kesip parayı almışlar, bu paraları dağıtıyorlar. Ebabil'in Telegram kanalındayız. Eminimsi'nin yönettiği kanallar bunlar. Ebabil Hareketi, Derin Kuvvetler, İBB Kandil kadrosu hesaplarının yönetildiği gizli kanal ve orada hazırlanan içeriklerin 8 bin sosyal medya trole servis edilen bilgiler.

'SOYLU DÜNDEN BERİ NASIL ÖLÜ TAKLİDİ YAPIYORSUN'

Haber yayını hazırlandığı sırada Davutoğlu'nu parçalıyorlardı. Sayın Davutoğlu çıkmış Ebabil Hareketi 25 members'tan kastım, buraya kimse giremiyor. Diyorlar ki, altılı masadan ilk açıklamayı Davutoğlu yapmış. 6 partinin lideri cumhurbaşkanı kadar imza yetkisine sahip olacakmış. Kukla seçeceğiz diyor kısaca.' Mesaj burada. Ardından Ebabil harekatının 8 bin trollü bu itibar suikastine başlıyorlar.

25 tane kurmay troll bunlar. Bu mesajları pin'lemişler. Dünden beri nasıl ölü taklidi yapıyorsun, her şeye cevap veren Süleyman Soylu.

Bu Ebabiller kurmayları, benim burada bürosu olan bir ajansa kendi evimin çalışma odasında pandemi sırasında yaptığım bir canlı yayını aralarında konuşup, 'Kuzey Irak'ta yayın yapan bir kanal kullanmış, konukları sık sık Özgür Özel ve Tanrıkulu diye yayalım' diyorlar.

Ali Mahir Başarır'ı "satılmış" kelimesi ile TT yapmak istemişler. Son günlerde yine Türkkan ve Başarır'a sayısız hakaret.

Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun Hacer Foggo ile birlikte, AK Parti'nin uyuşturucu ile mücadelede baronların Türkiye'de çatışır hale geldiği, sokakların torbacı dolu olduğu ve AK Parti siyasetinin sorumluluğunun hatırlatan videoyu biliyorsunuz. Buna bir cevabı AK Parti verir, eleştirilen Soylu verir... Cevap nereden verilmiş? Jandarma Genel Komutanlığı ve Türk Polis Teşkilatından.''