Gazeteci Abdurrahman Dilipak, twitter hesabından yaptığı paylaşımda küreselcileri hedef aldı. 

Abdurrahman Dilipak, sosyal medyada yapılan bir paylaşımı alıntılayarak "Yezide körü körüne itaat eden Yezid’in çocukları için anlatılan öyle bir hikaye var.." ifadelerini kullandı.

Resim

"ALLAH FIRSAT VERMEYECEK"

Öte yandan Gazeteci Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın '2053 Net Sıfır Emisyon' sözlerini de geçtiğimiz günlerde hedef almıştı.  'Küreselci' projesi sıfır emisyon masalına sosyal medyadan yüklenen Abdurrahman Dilipak, Erdoğan'ın '2053 Net Sıfır Emisyon hedefimiz ve kalkınma önceliklerimiz kapsamında ekonominin her alanında yeşil dönüşümü gerçekleştirmek üzere çalışacağız. İklim değişikliğiyle mücadeleye ilişkin planlama ve uygulama araçlarını düzenlemek üzere yasal çerçeveyi geliştireceğiz' açıklamasına "Allah fırsat vermeyecek inşallah!" şeklinde tepki göstermişti. 

Gazeteci Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın '2053 Net Sıfır Emisyon' sözlerine twitter üzerinden yanıt verdi. 

DİLİPAK'TAN ERDOĞAN'A SERT YANIT

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan,  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Orta Vadeli Program'ında "2053 Net Sıfır Emisyon hedefimiz ve kalkınma önceliklerimiz kapsamında ekonominin her alanında yeşil dönüşümü gerçekleştirmek üzere çalışacağız. İklim değişikliğiyle mücadeleye ilişkin planlama ve uygulama araçlarını düzenlemek üzere yasal çerçeveyi geliştireceğiz" açıklamasında bulunmuştu.

Erdoğan'ın bu sözlerine sosyal medya üzerinden yanıt veren Gazeteci Abdurrahman Dilipak, "Allah fırsat vermeyecek inşallah!" ifadelerini kullandı.