Vatandaş yoksullukla boğuşurken, hutbelerinde "Lüks ve şatafattan kaçının" çağrısı yapan, israfın haram olduğunu vurgulayan Diyanet İşleri Başkanlığı, 5 yıldızlı lüks otelde toplantı yapıyor.

16-19 Mayıs tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam'daki 5 yıldızlı otelde Hac kafilesi yöneticileri ağırlanacak. SPA, termal havuz, masaj, tuz odası gibi hizmetlerin olduğu lüks otelde tek kişilik konaklama fiyatı günlük 2 bin 700 TL'den başlıyor.

ERBAŞ, YARDIMCISI, 422 KAFİLE BAŞKANI

Fehmi Koru: Yarın Yalnız Cumhurbaşkanı Seçmeyeceğiz, Vereceğimiz Oyla Gelecek On Yılları da Belirleyeceğiz Fehmi Koru: Yarın Yalnız Cumhurbaşkanı Seçmeyeceğiz, Vereceğimiz Oyla Gelecek On Yılları da Belirleyeceğiz

Diyanet İşleri Başkanı Başkanı Ali Erbaş'ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıya, yardımcısı Doç. Dr. Selim Argun, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı Eğitim Merkezleri Müdürü İyad Muhammed Fadul ile 422 kafile başkanı katılıyor.

TERMAL VE SPA OTELİ

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre, Otelde yarı olimpik yüzme havuzu, termal havuz, Türk hamamı, sauna bulunuyor. Açık ve kapalı havuzlar kadın ve erkek ayrı olarak hizmet veriyor. Kadın erkek ayrı olarak fitness merkezleri, köpük, tuz odası, bakım kürleri, kese, masaj gibi hizmetler de bulunuyor.