'Konuşunca tutuklanıyoruz' diyen Rizeli kadın, Emine Erdoğan'ı hedef aldı. Rizeli kadın, "Diyor ya Emine Erdoğan Hanımefendi; 'Porsiyonları küçültün' kendisi küçülttü mü? Kendi bir çanta taktığı zaman diğer gün neden takmıyor onu? Bizi düşünmesin, hep kendini düşünsün! Bir yüzükle gelmişti, neden bir yüzükle gitmiyor?" diye sordu.

Çay Haber'e konuşan ve zor durumda olduğunu söyleyen Rizeli kadın, "Konuştuğumuz zaman hemen tutuklanıyoruz, konuşamayacak mıyız biz derdimizi anlatamayacak mıyız? Ben çocuğum kurs okuyor diye aidatını ödeyemeyecek miyim? Ben temizlik için iş istedim. Muhammet Avcı’ya gittim, Kadın Kolları Başkanına gittim, Cumhurbaşkanımıza da mektup yazdım. Bir temizlik işine dahi koymadılar beni. Utanıyorum" diye konuştu.

"Çocuğumun cebine maça giderken 10 lira koyamadığım için kendimden utanıyorum" diyen kadın, "Araba ücretleri çok pahalandı. Benzine mazota bu kadar zam olur mu? Hiç kendinden başkasını düşünmüyor'' ifadelerini kullandı.

"EMİNE ERDOĞAN PORİSYONLARI KÜÇÜLTTÜ MÜ?"

"Diyor ya Emine Erdoğan Hanımefendi; 'Porsiyonları küçültün' kendisi küçülttü mü?" diye soran Rizeli kadın, "Kendi bir çanta taktığı zaman diğer gün neden takmıyor onu? Bizi düşünmesin, hep kendini düşünsün! Bir yüzükle gelmişti, neden bir yüzükle gitmiyor? Bir maaşını dışarıda fakirlere yedirsin! Yedirebilir mi? Ne yemeye ne içmeye para veriyor. Ayıptır ayıp!" dedi.