Tahminleri nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunulan Selçuk Geçer  dolar  kuruna ilişkin yeni tahminlerde bulundu. Ünlü ekonomi yorumcusu Selçuk Geçer'in yaptığı yeni açıklamalarla birlikte yatırımcılar dolar kurundaki hareketliliği takip ediyor. 

"Bir Sabah Ansızın Dolar 25 Olmuş"

Youtube kanalında açıklamalarda bulunan ekonomi yorumcusu Selçuk Geçer, "Bir sabah bir uyanacaksınız ansızın dolar 25 olmuş. Böyle kronometre gibi atacak" dedi. Yapılan paylaşım sonrasında önümüzdeki haftalarda böyle bir artışın olup olmayacağı da merak edilmeye başlandı. 

"Yarın öbür gün doları 18.40-18.50 olarak görmeyeceksiniz." diyen Selçuk Geçer,Bir sabah bir uyanacaksınız ansızın dolar 25 olmuş. Böyle kronometre gibi atacak. 20-25-30-40... Bu nasıl olmaz? 9 liraydı 18 lira  oldu. 1 liraydı 3 lira oldu neyden bahsediyorsunuz? 1 lira olan  dolar kuru 2 olunca yüzde 100 olur. Bugün uyarlayın yüzde 100'ü 36 lira eder. Sizin enflasyonunuz  var  bir de. Ben bunu söyleyince bana kızdılar sonra OVP'de kendileri itiraf etti" ifadelerini kullandı.