Gazze’de 6 şaşındaki çocuk, yetersiz beslenme sebebiyle şehit oldu.

3 İsme Tutuklama Kararı Çıkabilir, İsrail'de 'Tutuklama Kararı' Gerginliği... Gizli Toplantı Yapıldı 3 İsme Tutuklama Kararı Çıkabilir, İsrail'de 'Tutuklama Kararı' Gerginliği... Gizli Toplantı Yapıldı

Katil İsrail’in işgali ve ambargosu altındaki İslâm yurdu Gazze’den utanç verici, kahredici görüntüler gelmeye devam ediyor. Siyonist İsrail güçlerinin 7 Ekim 2023’ten beri terörist saldırılarını sürdürdüğü ve yardım girişini engelleyerek halkı açlığa sürüklediği Gazze Şeridi’nde 6 yaşındaki Muhammed Naeem Al-Najjar isimli çocuk, yetersiz beslenme ve sağlık hizmetinden yoksun bırakılma nedeniyle şehit oldu.

İşte Muhammed Naeem Al-Najjar’ın son hali, bakacak yüzü olan baksın

Filistinli muhabir Muhammed es-Sekeni’nin paylaştığı, 6 yaşındaki Muhammed Naeem Al-Najjar’ın açlıktan adeta eridiği, kemiklerinin sayıldığı görüntüler, izleyenlerin yüreklerini dağladı. Zalim İsrail rejiminin tek bir ekmek parçasının girişine bile izin vermediği Gazze’de daha kaç çocuğun açlıktan ölmek üzere olduğu, acı bir gerçek olarak ortada duruyor.

Gazze için hamaset, işgalci İsrail için gemiler…

7 Ekim’den bu yana Gazze için “hamaset” dışında hiçbir şey yapamayan iktidar, Siyonist İsrail’le ticaretini vurdumduymaz bir şekilde devam ettiriyor. Türkiye’den İsrail’e her gün çok sayıda gemi tonlarca gıda ürünü taşırken, hükûmetin Gazze’ye tek bir lokma bile sokamaması, utançların en büyüğü olarak hafızalara kazındı.

Milli Gazete'de yer alan habere göre, Gazze’de binlerce yavrumuz mübarek Ramazan günü açlıktan vefat ederken, İsrail’e gıda taşıyanlar ve bu ticareti umursamazca  devam ettirenler, yüce mahşerde âlemlerin Rabbine bu zulme ortak olmanın hesabını mutlaka verecekler.