“Devlet Eliyle Oynatılan Kumar”, Salgın Dinlemiyor… Evlere Teslim Kumar İkramiyesi...

“Devlet eliyle oynatılan kumar”, salgın dinlemiyor… Bir sanal bayiye T.C. kimlik ve banka hesap numarasıyla üye olunabiliyor...

“Devlet Eliyle Oynatılan Kumar”, Salgın Dinlemiyor… Evlere Teslim Kumar İkramiyesi...

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü (MPİ), “Evinde Kal Türkiyem” çağrılarına destek olma kararı aldı!

Bu çerçevede MPİ, sosyal izolasyonda olan veya İçişleri Bakanlığı’nın ilgili genelgeleriyle sokağa çıkması kısıtlanan vatandaşlar için “adrese teslim ikramiye” dönemini başlatıyor.

İdareden ikramiye kazanan talihlilere(!), sayısal oyunlar, milli piyango ve hemen kazan oyunlarında hak ettikleri “büyük ikramiye” ödemeleri evlerinde yapılacak.

Uygulama, bu olağanüstü dönem bitene kadar büyük ikramiyeler için devam edecek.

Talihlilere, talep etmeleri halinde kendilerine en yakın şube müdürlüğü yetkililerince belirttikleri ev adreslerinde ödemeleri yapılacak. İdare, talihlilere ikramiyelerine ilişkin çekleri bu şekilde teslim edecek.

KUMAR, SANAL ORTAMA KAYDI

Öte yandan, Kovid-19 salgını nedeniyle evlerinden çıkmak istemeyenlerin son dönemde daha çok sanal bayiler üzerinden online bilet almayı tercih ettiği belirtildi.

“Milli Piyango İdaresince onaylanmış” yasal bahis siteleri üzerinden online piyango bileti almak isteyenler, bu kapsamda diledikleri sayıda bilete ortak da olabiliyor.

Bir sanal bayiye T.C. kimlik ve banka hesap numarasıyla üye olunabiliyor.

Kaynak: Milli Gazete

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER