Yeniden Refah Parti’sinin Kurucusu ve Genel Başkanı Fatih Erbakan Ne yapıyor?

Erbakan Vakfı’nın düzenlediği Erbakan Hoca’yı anma programına, Saadet Partisini bölerek HAS partiyi kuran ve ardından AKP ye katılan Numan Kurtulmuş’u açılış konuşmasını yapması için çağırdı.

03 Mart 2019 Pazar 14:32

Erbakan Vakfı’nın düzenlediği Erbakan Hoca’yı anma programına, Saadet Partisini bölerek HAS partiyi kuran ve ardından AKP ye katılan Numan Kurtulmuş’u açılış konuşmasıyapması için çağrılması, vakıf ve YRP üyelerinin salonu boşaltmasına neden oldu.

Bülent Arınç’ın konuşması sırasında çekilen videoda salonu terk edenlerin olduğu görülüyor. Boş salona konuşma yapan Arınç’ın moralinin bozulduğu gözlerden kaçmıyor.

Vakfın yöneticilerinin, HAS parti kurulma aşamasında çıkan onca olaya ve Erbakan Hoca'nın üzülmesine neden olan Numan Kurtulmuş'u Erbakan'ı anma programına davet edilmesine anlam veremedklerini söyleyen parti ve vakıf üyelerinin ciddi bir hayal kırıklığı yaşadıkları öğrenildi.

Saadet Partisinden koparak Yeniden Refah Partisini kuran Fatih Erbakan'ın AKP ile birleşeceği söylentileri üzerine, Numan Kurtulmuş'u konuşmacı yapması iyice kafaları karıştırdı. 

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.