Medyaya Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan Talimatı

İki yeni parti kurması beklenen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın çalışmaları AKP tarafından yakın markaja alındı. Kulislerde, AKP'den yakın medyaya Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan için talimat gittiği konuşuluyor.

Medyaya Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan Talimatı
10 Ağustos 2019 Cumartesi 14:58

Yeni parti çalışmaları Beştepe ve AKP'de en önemli gündem maddesi olurken, parti çalışmaları yakından takip ediliyor. AKP'den medyaya, Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan talimatı gitti...

İki yeni parti kurması beklenen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın çalışmaları AKP tarafından yakın markaja alındı. Kulislerde, AKP'den yakın medyaya Abdullah GülAhmet Davutoğlu ve Ali Babacan için talimat gittiği konuşuluyor.

BEŞTEPE VE AKP HAREKETE GEÇTİ

AKP yerel seçimler sonrası en önemli gündem maddesi Davutoğlu ve Babacan'ın kuracağı iki yeni parti... Kurulmaya hazırlanan yeni parti Beştepe ve AKP'deki üst düzey yöneticileri harekete geçirdi.

MEDYAYA GÜL, DAVUTOĞLU VE BABACAN TALİMATI

Yetkililer yeni parti çalışmalarını yakından takip ederken, medyaya, ‘TV programlarında Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a yakın isimlere ambargo uygulayın’ talimatının gittiği belirtildi. 

Kaynak: Milli Gazete

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.