Kekeç: ''Fırıldak AKP’lilere Uyarımdır''

Kekeç, "fırıldak AKP'liler" dediği bir kesim için 'uyarıda' bulundu. Kekeç, "Varlığınızı varlığına adadığınız siyasetçiyi (Ahmet Davutoğlu’nu) zor durumda bırakıyorsunuz" diyerek, "Bundan sonra rakibiniz Erdoğan değil, İmamoğlu’dur..."

Kekeç: ''Fırıldak AKP’lilere Uyarımdır''

Star yazarı Ahmet Kekeç, "fırıldak AKP'liler" dediği bir kesim için 'uyarıda' bulundu. Kekeç, "Varlığınızı varlığına adadığınız siyasetçiyi (Ahmet Davutoğlu’nu) zor durumda bırakıyorsunuz" diyerek, "Bundan sonra rakibiniz Erdoğan değil, İmamoğlu’dur..." ifadesini kullanması dikkat çekti.

Kekeç'in bugünkü yazısının "Fırıldak AKP’lilere uyarımdır" başlığıyla yayımlanan bölümü aynen şu şekilde: 

Gazeteniz ve bütün yayın mecralarınızla Ekrem İmamoğlu’nu destekliyorsunuz... İyi ediyorsunuz da... Bu yaptığınız, konjonktürel değil, stratejik bir hata... 

Savunduğunuz siyasete zarar veriyorsunuz... 

Dahası, varlığınızı varlığına adadığınız siyasetçiyi (Ahmet Davutoğlu’nu) zor durumda bırakıyorsunuz. 

Biraz akıllı olun... 

Davutoğlu’nuz, istikbalde, Erdoğan’la değil Ekrem İmamoğlu’yla yarışacak. Daha doğrusu, İmamoğlu’nun kendini beğendirdiği hususiyetleriyle rekabet edecek ve varlığını dış dünyaya anlatmak (“anlatmak” ve “beğendirmek”) zorunda kalacak. 

Dolayısıyla, bundan sonra rakibiniz Erdoğan değil, İmamoğlu’dur... 

Gözden düşürmeniz gereken yapı da AK Parti değil, CHP’dir. 

Bunu bilin de “çevrenize” ona göre zarar verin. 

Hazır konu açılmışken, VIP hadisesini kurcalayan yazar için de bir iki cümle sarf etmek isterim: 

Bu kadar “çirkin” olmayı nasıl başarıyorsun bilmiyorum ama bugüne kadar gördüğüm en çirkin, en hesapçı, en “sinsi” adamların başında geliyorsun. Keşke yüzündeki “tevazu”maskesi düşse de, insanlar içindeki “fücuru” görebilseler!

Ahmet Kacir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER