Eski AKP'li Başkanı: Erdoğan, Pelikan ve Perinçek’i Tercih Etti

AKP’de Ahmet Davutoğlu'nun ihraçı istenmesi sonrası peşpeşe istifalar gelirken Eski AKP İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, "Erdoğan, Pelikan ve Perinçek’i tercih etti" dedi. AKP'nin eski başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili aldığı ihraç kararı, istifaları da beraberindegetirdi.

Eski AKP'li Başkanı: Erdoğan, Pelikan ve Perinçek’i Tercih Etti

AKP’de Ahmet Davutoğlu'nun ihraçı istenmesi sonrası peşpeşe istifalar gelirken Eski AKP İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, "Erdoğan, Pelikan ve Perinçek’i tercih etti" dedi.

AKP'nin eski başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili aldığı ihraç kararı, istifaları da beraberindegetirdi. Davutoğlu’na yakın çok sayıda AKP’liden tepki mesajları da gelmeye devam ediyor.

Davutoğlu'na yakınlığı ile bilinen eski AKP İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Medyascope’a yaptığı açıklamasıda çarpıcı ifadelerde bulundu. AKP tarafından disiplin kuruluna sevk edilen isimlerden olan Temurci, "AK Parti Pelikan’ı meşrulaştıran, Perinçek’i kucaklayan bir hale dönüştü" dedi.

"Bu ihraç süreci Türkiye için yeni bir başlangıç olacaktır" açıklamasında bulunan Temurci, "Bekledik ki birileri kendini hesaba çeksin. AK Parti ceza keserek sonuç alacağını düşünüyorsa yanılıyor” ifadesini kullandı.

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER