Felaketin 3. Günü! Karamollaoğlu:Vahametin Farkında Bile Değiller, Kriz Yönetimi Yok, Yönetim Krizi Var Felaketin 3. Günü! Karamollaoğlu:Vahametin Farkında Bile Değiller, Kriz Yönetimi Yok, Yönetim Krizi Var

AKP iktidarına yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak Gazetesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında inanılması güç bir ifade kullandı. Gazete bir haberinde Erdoğan'a 'darbeci' dedi.

Yeni Şafak,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sisi ile görüşmesinin detaylarını aktardığı haberde Erdoğan'a "darbeci" diye yazdı

İktidara yakın Yeni Şafak gazetesi, bugünkü sayısında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah Sisi’nin görüşmesi hakkında bir haber gerçekleştirdi.

ERDOĞAN'A 'DARBECİ' DİYE YAZDILAR

Ancak haberin girişinde çok konuşulacak bir ifade göze çarptı. "Mısır ile görüşmeler genişleyecek" başlıklı haberde Erdoğan için "darbeci" ifadesi kullanıldı. Haberin giriş cümlesinde şu ifade yer aldı:

“Darbeci Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mısır lideri Sisi ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı…”

AKP'nin yakın döneme kadar Sisi için kullandığı "darbeci" ifadesinin Yeni Şafak'taki haberde Erdoğan için kullanılması sosyal medyada gündem konusu oldu.