Emine Deniz Tanık Her Pazar Yazılarıyla meridyenhaber.com'da Sizlerle

Geçtiğimiz yıllarda çok sayıda yerel gazete ve internet haber sitelerinde makaleleri yayınlanmış, ayrıca radyo ve televizyon programcılığı da yapmış olan Deniz Tanık artık yeni makalelerini sitemizde sizlerle paylaşacak.

Emine Deniz Tanık Her Pazar  Yazılarıyla meridyenhaber.com'da Sizlerle

Geçtiğimiz yıllarda çok sayıda yerel gazete ve internet haber sitelerinde makaleleri yayınlanmış, ayrıca radyo ve televizyon programcılığı da yapmış olan Deniz Tanık artık yeni makalelerini sitemizde sizlerle paylaşacak.

Deniz Tanık İstanbul doğumlu. Lise eğitimini, tarihi misyonu ile birçok başarıya imza atmış olan Nişantaşı Kız Lisesi’nde tamamlamıştır. Fotoğrafçılığa olan ilgisi onu üniversite eğitiminde bu konuda seçim yapmaya yöneltmiş ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Fotoğraf ve Video bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca İlahiyat ve Adalet bölümlerinde de okumuştur.

Allah’ın varlığının delilleri, Kuran mucizeleri ve Kuran ahlakına dair imani anlatımlarda bulunduğu “Yeni Ufuklar” isimli radyo programını gerçekleştirmiştir. Bu program Marmara Bölgesi’ndeki birçok ilimizin yanısıra, Ankara, Antalya, Hakkari, Mersin gibi illerimizdeki pek çok radyoda da yayınlanmıştır. Ayrıca “Ramazan Sohbetleri” ve “Deniz Tanık ve Gülay Pınarbaşı ile Sohbetler” isimli radyo programlarını hazırlamış ve sunmuştur. Bu programlar da İzmir, Ankara, Bursa, Muğla, Konya, Elazığ, Antalya, Mersin, Denizli, Kütahya, İnegöl, Sakarya, Sivas ve daha birçok ildeki radyolarda yayınlanmıştır. 

Radyo ve televizyon programcılığının yanı sıra web sitesi ve kitap editörlüğü konularında çalışmalarda bulunmuştur. Ülke çapında Kalem, Diyarbakır ve Ankara Olay gibi yerel gazetelerin yanı sıra, CafeSiyaset, Habername, EğitimEkranı, Ekovizyon, Haber Kritik gibi çok sayıda internet sitesinde makaleler yayınlamıştır. 

https://twitter.com/EmineDenizTanik

https://www.facebook.com/tanikdeniz

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
HüseyinAO
HüseyinAO - 3 hafta Önce

MaşaAllah Deniz hocam. Yine çok hikmetli bir yazı olmuş. Rabbim etkili kılsın İnşaAllah.

SIRADAKİ HABER