EYT liler Miting Yapacak

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İstanbul Maltepe Meydanı'nda miting yapma kararı aldı.

EYT liler Miting Yapacak

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği dikkat çeken bir karar aldı.

31 Mart seçimlerine giderken AKP hükümetinin dikkatini çekmek isteyen EYT'liler miting yapma kararı aldıklarını duyurdu.

AKP hükümetinin 'Emeklilikte Yaşa Takılanlarl'a ilgili herhangi bir gündemlerinin olmamasına tepki gösteren EYT'liler İstanbul'da büyük bir mitinge hazırlanıyor.

Miting kararının alınmasında geçen haftalarda EYT'liler'in Ankara'da gerçekleşitirilen salon toplantısına yoğun ilginin olması ve salona sığmamaları etkili olduğu vurgulandı.

Bu çerçevede Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İstanbul Maltepe Meydanı'nda miting yapmak için İstanbul Valiliği'ne ve İstanbul Emniyeti’ne resmi başvuruda bulundu.

MİTİNGE MİLYONLAR BEKLENİYOR

EYT'lilerin 10 Şubat’ta Ankara’da yaptıkları eylemin ardından artık toplantı salonlarına sığmadıklarına vurgulayan EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak, İstanbul’da yapılacak mitinge milyonlarla buluşacaklarını söyledi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER