Saadet Lideri Karamollaoğlu: AK Parti Belediyeciliğini Eleştirdi Ve....

Belediye başkanı transferlerini eleştiren Karamollaoğlu, AK Parti belediyeciliğinin kötü olduğu için İstanbul ve Ankara'nın el değiştirdiğini söyled. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,  bugün partisinin haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Saadet Lideri Karamollaoğlu: AK Parti Belediyeciliğini Eleştirdi Ve....

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,  bugün partisinin haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

BELEDİYE BAŞKANLARININ PARTİ DEĞİŞTİRMESİ

Karamollaoğlu, bazı  belediye başkanlarının  AK Parti'ye geçmesi nedeniyle eleştirilerini sıraladı.

AK Parti'nin belediyecilik konusunda başarısız olduğunu savunan  Saadet Partisi Genel Başkanı, "Bazıları diyor ki bu bizim konumuz değil belediye başkanları hükümet partisine katılmak istiyor. Ne yapalım? Herkes bizi seviyor.' İşi bu kadar basitleştirmek, işi bu kadar hafife almak hakikaten herkesin becerebileceği bir iş değil.

PEKİ NİYE İSTANBUL İLE ANKARA'YI KAYBETTİ

Şimdiye kadar belediyeciliği o kadar iyi yapmışlar ki bunun neticesinde şimdi geldikleri merhale ne? Sevgi belediyeciliği mi aşk belediyeciliği mi? Böyle bir tarifle milletin üzerinde etki meydana getiriyor. Peki niye  İstanbul ile  Ankara'yı kaybetti? Niye diğer şehirleri kaybetti?

KRAL ÇIPLAK DENİLENE KADAR...

Yani sen çok güzel hizmet yaptın millet de inadına dedi ki 'Ben senin bu hizmetini istemiyorum.' Birazcık mantıklı olun! Yani meşhur hadisedir, 'Kral çıplak' denilene kadar çıplak olduğunu kimse görmek istememiş."

Karamollaoğlu, AK Parti belediyeciliğini eleştirdi

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 15:23

Ahmet Kacir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER