Kahramankazan Belediyesi 30 Milyona Yaptığı Oteli 20 Milyona Sattı

Kahramankazan ilçesinde önceki başkan Lokman Ertürk döneminde yaklaşık 30 milyona yapılan Termal Otel, şimdi ki başkan Serhat Oğuz tarafından 20 milyona satıldı. Otelin maliyeti sır gibi saklanıyordu. İYİ Parti ve CHP'li üyelerin sorusuna Ak Partili üyeler karşı çıksa da MHP'li üyeler de destek verince yazılı yanıt verildi.

Kahramankazan Belediyesi 30 Milyona Yaptığı Oteli 20 Milyona Sattı

Kahramankazan ilçesinde önceki başkan Lokman Ertürk döneminde yaklaşık 30 milyona yapılan Termal Otel şimdi ki  başkan Serhat Oğuz tarafından 20 milyona satıldı.

Otelin maliyeti sır gibi saklanıyordu. İyi Parti ve CHP'li belediye meclis üyelerinin maliyet ile ilgili sorularına yazılı yanıt verildi.

Kahramankazan Belediyesi Termal Oteli 20 milyon 200 bine sattı. Otelin Maliyetini, belediye meclisinde İYİ parti ve CHP'liler  sordu Ak Partili üyeler karşı çıktı. 

MHP'li meclis üyeleri de maliyete ilişkin önergeye destek olduu.

Bunun üzerine Belediye Başkanı Serhat Oğuz oylamayı tekrar ettirdi. Mhp tekrar destek oldu ve otelin maliyetini yazılı olarak açıklamak zorunda kaldılar.

Kahramnakazan Belediyesi Emlak ve İskan Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada otelin maliyetinin 29 milyon 569 bin lira olduğu anlaşıldı.

KAHRAMANKAZAN Belediyesi'nin öz kaynaklarıyla yapılarak, özel sektör eliyle işletilmesi planlanan, ancak geride kalan yaklaşık 3.5 yıllık süre içerisinde alıcısını bekleyen termal otel, düzenlenen yeni ihale sonucu satıldı. Gerçekleştirilen açık ihaleye katılan Cem Veb-Ofset firması, verdiği 20 milyon 200 bin TL'lik teklifle ihaleyi kazanarak, otelin yeni sahibi oldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 11:56

Hasan Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER