Ahmet Taşgetiren'den Karagül'e Sert Tepki: Medyanın Çamur Kusan Bekri Mustafa'sı...

Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren, kendisi hakkında kalem aldığı yazıdan ötürü Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül'e tepki gösterdi.

Ahmet Taşgetiren'den Karagül'e Sert Tepki: Medyanın Çamur Kusan Bekri Mustafa'sı...

Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren bugünkü yazından Yeni Şafak gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül hakkında sert ifadeler kullandı.

İbrahim Karagül için 'medyanın Bekri Mustafa'sı' ifadelerini kullandığı yazında sert eleştirilerde bulunan Taşgetiren, "Hani 'ahirette dünyanın ne durumda olduğunu sorarlarsa ‘Bekri Mustafa Ayasofya’ya imam oldu de, anlarlar' demiş ya Bekri Mustafa… Şimdi bu sözün medyanın bir kesimi için tekrarlanma zamanı: “Bir yerlerde size Türkiye’de özellikle iktidara yakın medyanın halini soran olursa ‘Yola çıktığında ‘Türkiye’nin birikimi’ diye anılan Yeni Şafak’ı bir süredir İbrahim Karagül yönetiyor’ deyin yeter” ifadelerini kullandı.

"KARAGÜL ÇAMUR KUSMUŞ"

İbrahim Karagül'ün dünkü yazısında "Gün gelir bu çevreler, 'ABD Türkiye’ye müdahale etsin' bile diyebilirler. Bunu açık açık yapabilirler? Mesela Ahmet Taşgetiren’in böyle bir yazı yazabileceğini düşünmüyor değilim" şeklindeki ifadelerine sert tepki gösteren Taşgetiren, Karagül'e tepkisini şöyle sürdürdü:

"Karagül dünkü yazısının son cümlesinde ismimi vererek çamur kusmuş. Karagül’e yakışmış ama Yeni Şafak isminin bu özel vaka ile yürüdüğü yolun içimi acıttığını ifade etmeliyim. Karagül bil ki, senin eline kalem vermek bir meczubun eline silah vermekten farksız. Sana üstelik gazete teslim edilmiş. Yazık. Anlaşılıyor ki alçalma sınırının dibi yok."

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER