Zemzem suyunun çözülemeyen mucizesine karşı gönümüz bilmi çaresiz!

Zemzem suyunun çözülemeyen mucizesine karşı gönümüz bilmi çaresiz!
Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyor!
Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorDünya Sağlık Örgütü'nün raporlarına göre dünyanın en sağlıklı sularından olan zemzem suyunun esrarı, günümüz teknolojisindeki tüm araştırmalara rağmen çözülemiyor.

 
Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorKaynağı bulunamayan suyun denizden 80 kilometre uzakta olmasına ve çevresinde başka hiçbir kuyu olmamasına rağmen yıllardır kurumaması, araştırmacıları şaşkına çeviriyor.

 

Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorSadece 1.5 metre derinliğindeki kuyudan hac mevsiminde milyonlarca hacı tüm su ihtiyacını karşılarken, su seviyesinde de hiçbir azalma olmuyor.Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorİçenin açlığını ve susuzluğunu gideren suyun esrarı bilim adamları tarafından inceleniyor.Avrupa'da laboratuarlarda yapılan araştırmalarda, zemzem suyunun çok az kükürt içerdiği tespit edildi.

 

Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorAmerika'da yapılan test sonuçlarına göre ise zemzem, içinde mikroorganizma ve bakteri bulunmayan tek su olma özelliği taşıyor.


 Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorWHO tarafından da zemzem, dünyanın en içilebilir ve sağlıklı sularından biri olarak açıkladı.

 


Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorYeryüzünde en mukaddes topraktan kaynayan sudur. Peygamber Efendimiz (s.a.v.)´in kalb-i şerifinin defalarca yıkandığı sudur.
Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorHer derde devadır. Hususiyle humma (sıtma)'ya şifadır.

 

Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorİçilmesi sünnettir.

 

Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorZemzem suyunun ezan okunduğunda berraklaştığını ifade eden Japon bilim adamı Dr. Masaru Emoto, "Zemzem, çevresinde cereyan eden bütün değişimleri hafızasına alıyor.Yapısı çok farklı. Bu, onu dünyadaki diğer elementlerin efendisi yapıyor" dedi.

 Zemzem suyunun mucizesine bakın bilim hala çözemiyorDr. Masaru Emoto, zemzem kristallerini mikroskop ortamında inceledi. Suyun kristal düzeninin değişen frekanslara göre farklılaştığını gören Emoto zemzem kristallerinin çan sesinde karardığını, Kur'an-ı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını fark etti.Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 11:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER