Kripto takiyyeci Yahudilerin Tarikat- Cemaat ilişkileri ve sızmalar!

Kripto takiyyeci Yahudilerin Tarikat- Cemaat ilişkileri ve sızmalar!
Takiyyeci Kripto Yahudilerin Tarikat-Cemaat İlişkileri!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “İslam güncellenmeli” çıkışı ile gündeme gelen tartışmalarda başrol oyunculuğu yapan tarikat ve cemaatlerin niçin İslam’da içtihad ve tecdide karşı çıktıklarının sırrı Payitaht Abdulhamid dizisinde ele alınarak önemli bir gerçek ortaya çıkarıldı...TRT’nin büyük ses getiren dizisi Payitaht Abdulhamid tarihi gerçeklere ışık tutmaya devam ediyor…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “İslam güncellenmeli” çıkışı ile gündeme gelen tartışmalarda başrol oyunculuğu yapan tarikat ve cemaatlerin niçin İslam’da içtihad ve tecdide karşı çıktıklarının sırrı Payitaht Abdulhamid dizisinde ele alınarak önemli bir gerçek ortaya çıkarıldı.

El-Aziz Gazetesi’nin sık sık; günümüz tarikat ve cemaatleri ve bunların başındaki şahıslara dikkat çekerek, bu yapıların özellikle milli meselelerde niçin gayrı milli davrandıklarına ilişkin ileri sürdüğü görüşler dizide en açık şekilde işlendi.

Takiyyeci Kripto YahudileriTarikat-Cemaat İlişkileri

Allah'ın gönderdiği hak dinleri bozmak hususunda özel bir şeytani bilgi, sır ilim ve tecrübeye sahip Yahudi hahamlar İslam'ı bozmak için tarikatlara sızma yöntemini uyguladılar.

Özellikle İspanya'dan Osmanlı'ya sığınan Yahudiler, tarikat liderlerinin Osmanlı Sarayında ve padişahların nezdinde büyük bir itibar ile nüfuz sahibi olduklarını test edince Yahudilikten İslam'a dönmüş gibi takiyye yaparak tarikatları Seyyid ve Şerif sıfatlarını da kullanarak ele geçirdiler.

Zamanla İslami bilgi ve birikimde, İslami ilimlerde o kadar yüksek derecelere ulaştılar ki, bir çok tarikatın başına şeyh olarak Kripto Yahudiler geçtiler.

Ve postnişin olduktan sonra önce Saraya, ardından padişahlara kadar nüfuz etmeyi ve onları yönetmeyi, etkilemeyi ve yönlendirmeyi başardılar.


Özellikle Kripto Yahudi şeyhler Osmanlı ordusundaki paşalara özel bir önem atfettiler.

Sonuçta tarikat şeyhi makamına yükselen Kripto Yahudi postnişinler İslam'in emir ve yasaklarının uygulanma biçimiyle, ibadetlerin önem sırasını ve gerçek mahiyetini değiştirdiler.

Cumhuriyet döneminde bu yapılara çıkarılan devrim yasalarına rağmen dokunulmadı. İşte bugün İslam'ın içinde olan birçok tağuti ve batıl, hurafe uygulamaların arkasında bu Yahudi aklı vardır.

Özellikle Mevlevilik, Nakşilik, Melamilik, Bektaşilik ve Cerrahi tarikatı Yahudi din adamların yoğun ilgi gösterdikleri tarikatlardır.

Türkiye başta olmak üzere, İslam alemi Osmanlı’nın yıkılışı ile 100 yıldır Siyonizm’in kurguladığı hile ve köle düzenleri ile yönetilirken, kripto şeyhlerle tarikat ve cemaatleri kontrol eden karanlık güç böylece büyük halk çoğunluklarını da istedikleri gibi yönlendirip düzenlerini ayakta tutmaya çalıştılar.

Milli Görüş Lideri Erbakan’ın başlattığı Milli Görüş harekatı ile gerçek yüzleri yavaş yavaş ortaya çıkan bu kripto yapılar, günümüzde de tecdide ve içtihada karşı çıkarak kurulu düzenlerinin devam etmesi için çırpınıyorlar.

İşte Payitaht Abdulhamid Dizisi’nin 42. Bölümünde milletimizin gözünü açmasını temenni ettiğimiz tarihe not düşen o sahneler:Kaynak: el-aziz.com
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 17:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER