İslam dünyası karanlık bir geleceğe ve cehennem savaşlarına doğru mu itiliyor?

İslam dünyası karanlık bir geleceğe ve cehennem savaşlarına doğru mu itiliyor?


Şii-Sünni dünya savaşı çıkacak 30 Ağustos'a hazır olun!


Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, yakın zamanda bir Şii-Sünni çatışması yaşanacağını iddia etti. Dilipak, "Bu bugünden yarına olacak bir olay değil. Hac mevsimini beklemek gerekecek. Yani 30 Ağustos" diye yazdı.


SUUDİ Arabistan'ın başını çektiği Katar krizi Ortadoğu'da son yılların en büyük krizini patlatırken Yeni Akit yazarından şoke eden bir kehanet geldi. Akit yazarı Abdurrahman Dilipak bugün 'Bu gidiş nereye!' başlıklı yazısında Sünni - Şii savaşı çıkacağını iddia etti. Dilipak "30 Ağustos'u bekleyin' dedi.

İşte Abdurrahman Dilipak'ın iddiası;

"Durum şu: ABD Cezire-tül Arab'ı işgale hazırlanıyor. Dünyaya borcunu bölgedeki petrolle kapatacak. Hedefte İran, Irak, körfez ülkeleri ve Suudi Arabistan var. Libya'yı da buraya not edelim. ABD önce bunları bölecek, sonra 'İslam' adına hem siyasi, hem de askeri olarak birleştirecek. Bu 'İslam' ülkeleri arasında bir de pakt kuracak. Birlik istiyorsunuz ya, alın size birlik!"

'İSTER MİSİNİZ KATAR'DA BİR DARBE YAŞANSIN'

İster misiniz Katar'da bir darbe yaşansın ve yeni Katar yönetimi Suudi Arabistan'la birleşsin. Suudi Arabistan'la İran uzaktan füze savaşları ile birbirlerini yiyip bitirsinler. İran da bölünsün Suudi Arabistan da. Sonra yeni bir 'Birlik'.. Hani şu BOP ile üzerinden 22 ülkenin sınır, rejim ve iktidar yapısı.

PERDE ARKASINDAKİ ÜLKELER

Bu son günlerde olanların arkasında kimler olabilir diye baktığımızda muhtemel aktörler belli: ABD, İsrail, İngiltere, Vatikan. Almanya, Fransa, Mısır'ı da ekleyebilirsiniz buna. Olağan şüpheliler bunlar.

DÜNYA SAVAŞINA HAZIR OLUN
Şimdi sıkı durun! Çok daha farklı bir iddiada bulunacağım. Bunu kim gerçekleştirirse gerçekleştirsin, kıyamet teolojisi üzerinden birtakım komplolara hazır olun. Mehdi, Mesih, Deccal, Melheme-i Kübra, Armegedon'a yani yeni bir dünya savaşına hazır olun."

TARİH 30 AĞUSTOS


"Asıl demem şu ki, büyük fitneye hazır olun! 'Amerikano bir Mehdi' her an zuhur edebilir.. Yani bir Şii-Sünni çatışmasına hazır olun. Şii, Sünni ve Selefi savaşı!

Gelecek 'Amerikano Mehdi', 'Arap asıllı bir Türk' olacaktı! Bu senaryo değişmiş de olabilir elbette. Ama Mehdi'nin harekat güzergahı Mekke-i Mükerreme, Kudüs, Şam, Hatay ve İstanbul.
Bu bugünden yarına olacak bir olay değil. Hac mevsimini beklemek gerekecek. Yani 30 Ağustos.  


Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 10:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER