FETÖ'nün terör örgütleri ile bağlantısı ve kamu düzenindeki usulsüzlükleri!

FETÖ'nün terör örgütleri ile bağlantısı ve kamu düzenindeki usulsüzlükleri!
FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...
FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...Polis Akademisi'nin hazırladığı FETÖ raporunda, FETÖ'nün diğer terör örgütleriyle iş birliği ve kamu düzeninde yaptığı usulsüzlüklere yer verildi.FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...Polis Akademisi'nin hazırladığı FETÖ raporundan çarpıcı değerlendirmeler yer aldı. Raporda, FETÖ mensuplarının, TRT’ye sızıp ilk etapta kendilerinden olmayan yapım şirketlerini saf dışı bıraktıkları, işleri örgütün güdümündeki şirketlere vererek yaklaşık 300 milyon liralık vurgun yaptıkları yer alıyor.
FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...DİL BİLMEYEN BÜROKRATLAR

FETÖ’nün etkin olduğu dönemde KPSS ve YDS’den aldıkları şişirilmiş puanlarla Dışişleri’nde göreve başlayan diplomatların dil bilmedikleri belirlendi. Meslekte yükselme sınavına giren 95 diplomattan 4’ü yazılı ve sözlü mülakatı geçebildi.Sahte diploma çetesinin, FETÖ ve PKK ile işbirliği içerisinde sahte diploma hazırladıkları ve öğretmen atamaları yapıldığı belirlendi.FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...USULSÜZ DOÇENTLİK

Raporda yeni kurulan üniversitelere atanan bazı hocaların FETÖ ile yakın ilişkide bulundukları, kısa sürede 'yardımcı doçent' unvanı aldıkları ve üniversitelerde kadrolaşmaya gittikleri yer aldı.
FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...PKK'YA İLAÇ SAĞLANMIŞ

Terör örgütleriyle işbirliği içerisinde olan, aralarında eczacı, hemşire ve doktorların da bulunduğu kişilerin, TC kimlik numaraları üzerinden sahte reçeteyle aldıkları ilaçların büyük bir kısmını Irak, İran ve Suriye’deki DEAŞ, PKK ve PYD gibi terör örgütlerine sattıkları ve SGK’yı zarara uğrattıkları tespit edilmiştir.

Acil kan durdurması için kullanılan hematoloji grubu ilaçları, epilepsi ve kanser ilaçlarını, kullanılması durumunda bir insanı 2 ayda canlı bombaya dönüştürebileceği belirtilen, kişiyi sürekli halüsinasyonda yaşatan psikotrop türü ilaçları DEAŞ, PKK ve PYD terör örgütlerine sattıkları da belirlenmiştir.
FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...BEKAR KIZLARA KÜRTAJ YAPILMIŞ GİBİ GÖSTERİLMİŞ

Üniversite, devlet ve özel hastaneler ile tıp merkezlerinde yapılmayan ameliyatların yapılmış gibi gösterildiği, bekar kızlara kürtaj yapılmış gösterildiği, ölen kişilerin ölüm tarihinden sonra muayene edildiği, her doğan çocuğun kuvözde tutulduğu, TC numaraları ile kuruma ayak dahi basmayanların üzerinden işlem yapıldığı, SGK’nın zarara uğratılarak, FETÖ ve PKK’ya para aktarıldığı tespit edilmiştir.

Örnek olarak Van Özel Divan Hastanesi’nde sahte evrakla ameliyat yapılmış gibi gösterilerek 12 milyon, Ankara’daki 14 üniversite ve özel hastanede 2.3 milyon, eczanelerde 2.6 milyon, Şanlıurfa’da hayali işlemlerle 3 yılda 800 milyon lira vurgun yapıldığı tespit edilmiştir.

FETÖ'nün iğrençliğine bakın! Bekar kızlara...DİYANETE SIZMALAR 1978 YILINDA BAŞLAMIŞ

Sosyal Destek Programı (SODES), kalkınma ajansları, gümrük hizmetleri, din hizmetleriyle bağlantılı projeler örgütün menfaat temin ettiği alanlar olmuştur. FETÖ’nün Diyanet’te sızma süreci ise 1978-1990 yılları arası vaiz alımı, 1997 yılında hasekisiz müftü alımı, 2001 yılında 2 posta vaiz ve müftü alımı, 2007 yılında vaiz alımı, 2012 yılında fahrilerin alımı ve 2013 yılında ise vekillerin alımı şeklinde olmuştur.”Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2017, 15:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER