Erbakan'ın dilinden dünya sömürge ağını oluşturan David Rockefeller!

Erbakan'ın dilinden dünya sömürge ağını oluşturan David Rockefeller!
David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!


ABD'li milyarder iş adamı David Rockefeller'ın 101 yaşında yaşamını yitirdi. David Rockefeller'in ölümü David Rockefeller kimdir, serveti ne kadar? sorularını gündeme getirdi. Dünyanın en zengin adamları arasında yer alan ve 200 yaşına kadar yaşamak için defalarca ameliyatlar geçiren David Rockefeller'ın ölümü herkese 'Takdiri ilahi' dedirtti.


David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!Ünlü iş adamının sözcüsü Fraser P. Seitel tarafından yapılan duyuruda, Rockefeller'ın pazartesi sabahı evinde öldüğü açıklandı. Rockefeller, 100. yaşgününü kutlamak için ABD'nin Maine eyaletinde bir ulusal parkın yanında bulunan 1000 dönümlük araziyi bağışlamıştı.
David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!UZUN YAŞAMAK İÇİN 6 KEZ KALP NAKLİ YAPTIRDI "200 yaşımı görmek istiyorum" diyen, ABD'li milyarder David Rockefeller, 6 kez kalp nakli yaptırdı. Rockefeller'e 1998 ve 2004'te iki kez de böbrek nakli yapılmıştı.


David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!DAVID ROCKEFELLER KİMDİR? Amerikalı bankacı, iş adamı. "Dünya imparatorluğu" ve "Yeni dünya düzeni" gibi söylemleri dikkat çekmiş ve geniş tepki toplamıştır. Rockefeller ailesinin üyelerinden olup Amerikan İç Savaşında ismini savaş gelirleriyle ve Standard Oil Company şirketinin kurucusu olup şirketi petrolden elde ettikleri mirasıyla bugünün Rockefeller şirketler grubunun kurucusu John D. Rockefeller'in büyük oğlu, Chase Bank'ın eski başkanı olup şu anda bankanın uzantısı olan JPMorgan Chase'in ortaklarındandır.


 

 


David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!DAVID ROCKEFELLER'İN SERVETİ NE KADAR? New York'ta sayılı milyarderlerden biridir. Rockefeller şirketler grubuna üyesi olan Abby, John D. III, Nelson, Laurance and Winthrop isminde beş kardeşi vardır. 2008 yılında Harvard Üniversitesi'ne 100.000.000 $ bağışta bulunmuştur .Rockefeller zenginliğinin zirvesinde 5 ila 15 trilyon dolar servete sahip olduğu tahmin ediliyordu.David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!NECMETTİN ERBAKAN DAVID ROCKEFELLER'İ ANLATMIŞTI Necmettin Erbakan yıllar önce dünyaca ünlü milyarder hakkında konuşma yapmıştı. Erbakan'ın Rockefeller hakkında yaptığı açıklamayı aşağıdaki playerdan izleyebilirsiniz


https://youtu.be/EFwTnI6_EhQ
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 18:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER