Darbe girişimini yöneten Adil Ökzüz'ün o gece defalarca konuştuğu ülke tesbit edildi!

Darbe girişimini yöneten Adil Ökzüz'ün o gece defalarca konuştuğu ülke tesbit edildi!


Adil Öksüz'ü o gece arayan ülke tespit edildi!


 Akıncılar Üssü iddianamesi, vatan haini FETÖ'nün ve darbe girişimini yöneten Adil Öksüz'ün kirli bağlantılarını deşifre edecek. İddianameye göre, Öksüz'ün o gece ABD Konsolosluğu'ndan arandığı ortaya çıktı.Adil Öksüz'le ilgili bomba iddia! Bakın kim aramış!


15 Temmuz darbe girişiminin kilit ismi Adil Öksüz'le ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Adil Öksüz'ün o gece boyunca ABD ile görüştüğü tespit edildi.
FETÖ'nün sır kutusu Adil Öksüz'le ilgili detaylar gün gün su yüzüne çıkmaya devam ediyor. Emniyet, Adil Öksüz'den geriye kalan tüm ipuçlarını tek tek inceliyor. Son olarak ortaya çıkan ses kayıtları ise gündeme sarsacak cinsten.

Türkiye gazetesi yazarı Batuhan Yaşar, Adil Öksüz ile ABD arasında 15 Temmuz gecesi geçen telefon trafiğini kaleme aldı.


İşte o yazı:


Akıncılar iddianamesi, Obama yönetiminin "hani nerede delil" gibi sürekli tekrarladıkları söylemleri de boşa düşürecek gibi görünüyor.


Sadece itiraflar, bilgi ve belgeler değil, görüntüler ve ses kayıtlarından oluşan iddianamede çok dikkat çekici bilgiler de yer alıyor.


15 Temmuz gecesi darbeyi Akıncılar Üssünden yöneten Adil Öksüz, Kemal Batmaz, Nurettin Oruç ve Hakan Çiçek'in yaptığı tüm telefon görüşmeleri de deşifre edildi.


Adil Öksüz'ün ABD konsolosluk santral numarasından aranması ise çok dikkat çekici. Herhâlde bu konuda ABD Büyükelçiliğinden bir açıklama yapılacaktır.


Ayrıca Öksüz'ün gece boyunca ABD ile yaptığı tüm telefon görüşmeleri de tespit edildi, kimlerle görüştüğü de kayıtlara alındı.


Deyim yerindeyse Akıncılar iddianamesi açıklandığında yer yerinden oynayacak.


Darbenin ardında hani nerede FETÖ diyenlerin gözleri fal taşı gibi açılacak..


Örgütün Türkiye'ye ihaneti tüm kanıtlarıyla ortaya konacak..

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 11:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER