Cumhurbaşkanı Erdoğan;Araziye inilmemesine rağmen halk evet'i kapmış!

Cumhurbaşkanı Erdoğan;Araziye inilmemesine rağmen halk evet'i kapmış!


Cumhurbaşkanı Erdoğan: Halkımız 'evet'i kapmış!


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili henüz araziye inilmemesine rağmen halkın büyük çoğunluğunun evet dediğini söyledi


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahreyn ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Referandum  anketleri ile ilgili bir soruyu yanıtlayan Erdoğan, "Şu anda araziye inilmemesine rağmen halkın birçoğu da kapmış, tabiki evet diyor." diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Halkımız 'evet'i kapmış

HENÜZ ARAZİYE İNMEDİK


Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

"Şu anda sağlıklı bir anket döneminde değiliz. Anketler geliyor ama asıl anketlerin bize akışı araziye çıkışla beraber daha da yoğunlaşacaktır. Ben halkımızın henüz Cumhurbaşkanlığı sistemini tam olarak anlayabildiklerini sanmıyorum. Bunu halkımıza iyice anlatmamız lazım. Artık anlatılmaya başlandı. Benim danışman arkadaşlarım bunu anlatmaya başladılar. Yazılı broşürler dağıtılıyor.

"ARAZİYE İNİLMEMESİNE RAĞMEN HALK EVET'İ KAPMIŞ"


Mersin ve Aksaray'da gördüm, araziye inilmemesine rağmen halkın çoğu "evet"i kapmış. Çoğunluk evet diyor. Halkımız neler olduğunu, işin ucunun nereye vardığını gayet iyi biliyor.

Bir bölücü terör örgütü var ve bunlarla birlikte hareket edenler var. Terör örgütü ne diyor? Hayır diyor. Kandil'le birlikte hareket edenler hep beraber Hayır diyor. Benim milletim o Kandil'dekilerle birlikte benim şehitlerimi şehadete gönderenlerle beraber hareket etmeyecektir. 16 Nisan aynı zamanda 15 Temmuz'un bir cevabı olacaktır."


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2017, 14:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER