Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akla hayale gelmedik yollara başvuruyorlar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akla hayale gelmedik yollara başvuruyorlar!
11 Ocak 2018 Perşembe 14:25Erdoğan'dan eski yaveri için 'canbaz' çıkışı!Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ'den tutuklu olan eski yaveri Ali Yazıcı'yla ilgili, 'Psikiyatrik bir vaka olduğuna dair raporlar uydurmuş.' açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 43. Muhtarlar Toplantısı'nda konuşan Erdoğan şunları söyledi:

"AKLA HAYALE GELMEDİK YOLLARA BAŞVURUYORLAR"

-Baktılar ki Türkiye'nin önünü bu şekilde de kesemeyecekler bu defa en alçak en hain yöntemi devreye soktular. Neydi o? 15 Temmuz gecesi ordumuzun içerisine yıllarca sinsice sokulup organize olmuş bir grup darbe girişimi başlattı. Milletimizle birlikte bu ihanet girişimini başarısızlığa uğrattık. Hukuk devleti ilkesinden taviz vermeden FETO ihanet çetesinin tüm mensuplarını adalet önüne çıkardık çıkarıyoruz.Mahkemeler yavaş yavaş sonuçlanıyor. FETO'cu alçaklar masumla suçluyu birbirine karıştırarak yürütülen operasyonların yapılan yargılamaların itibarını sarsmak için akla hayale gelmeyecek yollara başvurdular başvuruyorlar.

"BENİM KURMAY SUBAYIM AYRI BİR CAMBAZ"

-Benim kurmay subayım da o da ayrı bir cambaz. Psikiyatrik bir vaka olduğuna dair raporlar uydurmuş. Cezaevinden çıkabilmek için bunlara başvuruyorlar. Tabi avukatlarımız müdahale ettiler. Bunlar her şeyi yapar. Biz kuyumcu hassasiyeti ile bunları da birer birer ayrıştırarak suçluları hak ettikleri cezalara çarptırmak suretiyle mücadeleyi başarı ile sonuçlandıracağız.


İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.