Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bedelli askerlik açıklaması son dakika gelişmesi oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bedelli askerlik açıklaması son dakika gelişmesi oldu!


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik yorumu!


Cumhurbaşkanı Erdoğan, bedelli askerlikle ilgili bir sorunun sorulması üzerinde "Değerlendireceğiz" cevabını verdi.


Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan , önceki gün AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın iftarındaydı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı iftar sırasında Erdoğan'a bedelli askerlik konusunu sordu.

"DEĞERLENDİRME YAPALIM"


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yazıcı'nın bedelli askerlik sorusuna, "Binali Bey ile konuşalım, değerledirme yapalım. Gerekirse gündeme alırız." cevabını verdi.

Erdoğan'dan son dakika bedelli askerlik açıklaması


Bedelli askerlik geliyor mu? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bedelli askerlik için sinyali verdi. Erdoğan bedelli askerlik açıklaması son dakika gelişmesi oldu.Bedelli askerlik bekleyenleri heyecanlandıran haber.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları kurucu üyesi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı Ak Parti'nin iftarı sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bedelli askerlikle ilgili soru sordu. Erdoğan'ın da "Söz vermeyeyim ama, Binali Beyle konuşalım değerlendirelim" değini sosyal medya hesabından paylaştı. Bu sözler sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oldu.Geçen hafta BBP Genel Başkanı Mustafa Destici tarafından gündeme getirilen bedelli askerlikle ilgili Başbakan Binali Yıldırım ile Milli Savunma Bakanı Fikri Işık "Gündemimizde yok" açıklaması yapmıştı. Bedelli askerlikle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan da bir yorum geldi. Ak Parti İstanbul İl Kadın Kolları kurucu üyesi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı geçen gün Ak Parti'nin iftarı sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bedelli askerlikle ilgili soru sorduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.Yazıcı Erdoğan'ın kendisine "Söz vermeyeyim ama durumunun farkındayım. Binali Bey'le konuşalım değerlendirme yapalım. Gerekirse gündeme alırız" dediğini yazdı. Yazıcı'nın bu paylaşımları sosyal medyada gündem oldu. Yazıcı, Erdoğan'ın SMA hastaları için de 'İşlemlere başladık" dediğini dile getirdi.
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2017, 13:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER