İstanbul'da Patlama; Can Kaybı Var

Büyükçekmece'de bir binada patlama meydana geldi....

İstanbul'da Patlama;  Can Kaybı Var
20 Şubat 2019 Çarşamba 14:23

İstanbul Büyükçekmece'de bir binada patlama meydana geldi. Olayda bir vatandaş hayatını kaybetti. İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Büyükçekmece ilçemiz Hürriyet Mahallesi Güvercin Sokak 7 numaralı binada bilinmeyen bir nedenle patlama meydana gelmiştir. Söz konusu patlamada bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği anlaşılmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Olay, Hürriyet Mahallesi Güvercin Sokak’ta bulunan 7 numaralı apartmanda yaşandı. Edinilen bilgilere göre apartmanda bulunan dairede büyük bir gürültü ile patlama meydana geldi. Çevredeki vatandaşlar polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Patlama sırasında dairede bulunan bir kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, patlamanın nedenine ilişkin çalışma başlattı. Vatandaşlar, patlamaya doğalgaz sızıntısının neden olduğunu iddia etti. Ekiplerin olay yerindeki incelemeleri devam ettiği bildirildi.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

İstanbul Valiliği'nden olayla ilgili yapılan açıklamada, "Büyükçekmece ilçemiz Hürriyet Mahallesi Güvercin Sokak 7 numaralı binada bilinmeyen bir nedenle patlama meydana gelmiştir. Söz konusu patlamada bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği anlaşılmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak; Cumhuriyet

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.