Gündeme Bomba Gibi Düşen Sözler: ABD'den LGBT Ahlaksızlığına....

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ankara’da LGBT derneklerine 22 milyon dolar yardım ettiğini kaydeden Süleyman Soylu, dikkat çeken sözler sarf etti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı Özçelik-İş Sendikasının düzenlediği toplantıya katıldı.

Gündeme Bomba Gibi Düşen Sözler: ABD'den LGBT Ahlaksızlığına....

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ankara’da LGBT derneklerine 22 milyon dolar yardım ettiğini kaydeden Süleyman Soylu, dikkat çeken sözler sarf etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı Özçelik-İş Sendikasının düzenlediği toplantıya katıldı.

Bir termal otelde gerçekleştirilen toplantıda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Soylu, ABD'nin LGBT ahlaksızlığına destek verdiğini söyledi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ankara’da LGBT derneklerine 22 milyon dolar yardım ettiğini kaydeden Soylu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Dünya'nın en önemli devletlerinden bir tanesi yani Amerika, bir taraftan PYD'ye yardım ediyordu. Ama size yardım yaptığı bir yer daha söyleyeyim mi? LGBT'ye yardım yapıyor. Ankara'daki bir LGBT derneğine Amerika Birleşik Devletleri 22 milyon dolar yardım yapıyor. Beni burada konuşmamıza gerek var mı? Neyle karşı karşıya kaldığımızı ve hangi cereyanla karşı karşıya kaldığımızı. Aslında temel hedefin inancı, kimliği ve bu coğrafyadaki varlığı olduğunu ifade etmem için bundan sonra kelimelerle ifade etmeme gerek var mı acaba?

Kaynak: Milli Gazete

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER