Ethem Sancak'ın Keyfi Yerinde Sancak, Vatan Parti'lilerle İçki Masasında Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yakınlığıyla bilinen, Sakarya'daki Tank Palet Fabrikasını Katar ile birlikte satın alan BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak “eski devrimcilerle” akşam yemeğinde buluştu...

Ethem Sancak'ın Keyfi Yerinde Sancak, Vatan Parti'lilerle İçki Masasında Buluştu
Ethem Sancak, Vatan Parti'lilerle akşam yemeğinde buluştu.

Ethem Sancak Vatan Parti'lilerle akşam yemeğinde buluştu.

Eski Aydınlıkçı ve AK Parti MKYK eski üyesi Sancak’ın bu buluşmasında masada alkol alındığı da görülürken, hep birlikte söylenen türküye Ethem Sancak da eşlik etti.

İbrahim Can’ın bağlama çaldığı yemekte yer alanlar arasında Adnan Akfırat, Erkan Önsel, Dr. Kürşat Bozkurt, Dr. Kürşat Yıldız, Orhan Şenoğlu ve Bülent Baş yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yakınlığıyla bilinen, Sakarya'daki Tank Palet Fabrikasını Katar ile birlikte satın alan BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak “eski devrimcilerle” akşam yemeğinde buluştu.

Eski Aydınlıkçı ve AKP MKYK eski üyesi Sancak’ın bu buluşmasında masada alkol alındığı da görülürken, hep birlikte söylenen türküye Ethem Sancak da eşlik etti.

Odatv'nin haberine göre, İbrahim Can’ın bağlama çaldığı yemekte yer alanlar arasında Vatan Partili isimler, Adnan Akfırat, Erkan Önsel, Dr. Kürşat Bozkurt, Dr. Kürşat Yıldız, Orhan Şenoğlu ve Bülent Baş yer aldı.

İşte o görüntüler:

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER