"Babası Ankara’yı Parsel Parsel Satarken Ben FETÖ ile Mücadele İçin 2 Kitap Yazdım''

Gazeteci-yazar Serdar Akinan, sosyal medyada “FETÖ’cü olduğu” iddialarıyla yoğun bir saldırı altında olduğunu belirtti. Akinan, yayımladığı bir video ile hakkında çıkan iddialara cevap ve

"Babası Ankara’yı Parsel Parsel Satarken Ben FETÖ ile Mücadele İçin 2 Kitap Yazdım''

Serdar Akinan, yayımladığı bir video ile hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Gazeteci-yazar Serdar Akinan, sosyal medyada “FETÖ’cü olduğu” iddialarıyla yoğun bir saldırı altında olduğunu belirtti. Akinan, yayımladığı bir video ile hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Elazığ depremini takip eden Serdar Akinan, arama kurtarma faaliyetlerinde AFAD'ın CHP'li belediyelerden gelen ekiplerle uyum içinde çalışmadığını söylemişti. Yaralı bir vatandaşın enkaz altından çıkartılışının da Cumhurbaşkanı Erdoğan için bekletilmiş olma ihtimalini dillendirmiş, "Şayet yetkililer böyle bir şey yapmışsa bu son derece vahimdir" cümlesini kullanmıştı.

Serdar Akinan’ın, Elazığ’dan aktardığı haberler gündem olurken, Elazığ Valiliği Akinan hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı. Söz konusu haberlerden sonra sosyal medyada Akinan hakkında ağır ifadeler kullanılmıştı.

“BABASI ANKARA’YI PARSEL PARSEL SATARKEN…”

Konu hakkında açıklamada bulunan Serdar Akinan, “adeta bir devlet düşmanı ilan edildim” derken, Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek'in hakkında “FETÖ’cü” ithamında bulunmasına cevap verdi.

Akinan, “Melih Gökçek’in oğlu daha çocukken ve babası Ankara’yı parsel parsel satarken ben FETÖ ile mücadele ediyordum, haklarında iki tane kitap yazdım” ifadelerini kullandı.

“BENİM NE OLDUĞUMU GAYET İYİ BİLİYORLAR”

Medyada kendisini hedef alan gazetecilere de seslenen Akinan, “Benim ne olduğumu gayet iyi biliyorlar, 30 yıl sonra 1 milyon TL’lik arabalara binmiyorum, binemiyorum çünkü benim böyle bir param yok sadece işimi yapıyorum” diye belirtti.

serdar akinan

@serdarakinan

·

Melih Gökçek'in oğlu başta, AKTroller ve daha önemlisi ekranlardan bana hakaret eden "eski" dostlara küçük bir yanıt verdim. Haddinizi bilin.

https://twitter.com/serdarakinan?fbclid=IwAR14ZVbdJixnrXaJeqsUOj7lxVqV-GifYOBc3ytHRs4Yt5Sf9cKuIxEke1M

https://www.youtube.com/watch?v=36BUx7OwQUI

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 21:52

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER