AK Partili Eski Başkan Sokakta Gezemiyor, Neden mi....?

Bolu Belediyesi eski Başkanı AK Partili Alaaddin Yılmaz’a ilk sadırı geçen hafta Alpağut Yolu üzerindeki kahvehanede yaşandı. İddiaya göre başkanlığı süresince fırınını mühürleyerek çalışmasına olanak vermeyen Yılmaz...

AK Partili Eski Başkan Sokakta Gezemiyor, Neden mi....?

Bolu Belediye Başkanlığı’nda 15 yıl boyunca oturan AKP’li Alaaddin Yılmaz, vatandaşları mağdur etmesi nedeniyle, başkanlığı sona erdikten sonra cadde de, sokak da gezerken zor anlar yaşıyor olduğu konuşuluyor.

KAHVEHANEDE BOĞAZINA ÇÖKTÜ

Bolu’nun yerel gazetesi Bolu’nun Sesi’nin haberine göre, Bolu Belediyesi eski Başkanı AK Partili Alaaddin Yılmaz’a ilk sadırı geçen hafta Alpağut Yolu üzerindeki kahvehanede yaşandı. İddiaya göre başkanlığı süresince fırınını mühürleyerek çalışmasına olanak vermeyen Yılmaz kahvehaneye girdiği sırada burada bulunan fırıncı kendisine; “Sen yıllarca benim ekmeğimle oynadın, utanmadan birde kahvehanemize gelebiliyorsun” diyerek, Alaaddin Yılmaz’ı yere yatırıp boğazını sıktı. Bir anda gelişen bu olayı gören kahvehanedeki diğer vatandaşlar, Yılmaz’ı Fırıncının elinden güçlükle aldılar.

ALAADDİN YILMAZ VATANDAŞA SİLAH ÇEKMEYE KALKTI

 Bolu Belediye eski Başkanı Alaaddin Yılmaz eşiyle birlikte dün öğleden sonra Karamanlı Mahallesi’ndeki bir fırına pide almaya geldiği sırada, bu bölgede daha önce büfesi bulunan bir kişi kendisine, “Sen benim ekmeğimle oynadın” diyerek laf attı. Büfeci vatandaş ile Yılmaz fırın çıkışında tekrar karşı karşıya geldiği anda, büfeci vatandaş ile Alaaddin Yılmaz arasında ağız kavgası yaşandığı sırada Alaaddin Yılmaz belindeki silaha davranmaya kalkınca, çevreden yetişen vatandaşlar araya girerek olayı yatıştırdılar.

Ahmet Kacir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER