AK Partili Başkan Adayından AK Partili Vekillere “Şaibeli” Suçlaması

“Bütün şahibelerden uzak Malatyamızın seçilmiş tek Milletvekili eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci beyefendi ...

AK Partili Başkan Adayından AK Partili Vekillere “Şaibeli” Suçlaması
14 Mart 2019 Perşembe 19:15

AK Parti Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, sosyal medya mesajıyla AK Parti Malatya Milletvekkileri Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı’ya ağır göndermelerde bulunduğu gözlemlendi.

AK Parti Malatya Milletvekillerine daha önce AK Parti Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu tepki göstermişti.

Ayrıca, Ali Ekinci, AK Parti Battalgazi Belediye Başkan aday adaylığı sürecinde “Malatya 5’ten büyüktür” diyerek tepki vermişti.

Bu tepkilerin ardından, seçime çok kısa bir süre kalmışken Kele Belediye Başkanı Cemal Akdemir’den dikkat çeken bir çıkış gelmesi dikkat çekti.

Kayısı Haber’in haberine göre; AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin Kale Belediye Başkanlığını ziyaretinden fotoğraflar paylaşan Başkan Akdemir aynen şunları yazması dikkat çekti;

“Bütün şahibelerden uzak Malatyamızın seçilmiş tek Milletvekili eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci beyefendi Kale Belediyemizi ziyaret etti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Başkan Akdemir’in paylaşımı Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı’nın “şaibeli” olduğu hatta “tek milletvekili” derken “şaibeli milletvekilleri” olduğu yorumlarına neden oldu.

İşte o ziyaretten kareler ve o mesaj:

Kaynak; Odatv

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.