AK Parti'ye Yakın Haber Sitesinden Yine AK Parti'ye Tepkili Tavır...

AK Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen ve yaptığı haberler ile zaman zaman tepki çeken 'En Son Haber' isimli sitede dikkat çeken bir haber yer aldığı...

AK Parti'ye Yakın Haber Sitesinden Yine AK Parti'ye Tepkili Tavır...
15 Nisan 2019 Pazartesi 16:35

AK Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen ve yaptığı haberler ile zaman zaman tepki çeken 'En Son Haber' isimli sitede dikkat çeken bir haber yer aldığı görüldü.

31 Mart 2019'da gerçekleşen yerel seçimlerde AK Parti  Ankara'yı kaybetmişti. Yerel seçimlerin üzerinden günler geçmesine rağmen seçimler gündemde yer edinmeye devam ediyor. Bugün Ankara'daki seçim yarışına dair AK Parti  Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin bir demecini haberleştiren 'En Son Haber' isimli site dikkat çeken ifadeler kullandı.

"SANDIKLARI BOŞ MU BIRAKTINIZ?"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin "Keşke mümkün olsa da tarafsız gözlemciler otursalar, Ankara  ve İstanbul'u yeniden saysalar. Emin olun sonuç çok daha değişir." ifadelerini haberleştiren 'En Son Haber isimli site haberinin görselinde şaşırtıcı ifadeler kullandı.

'En Son Haber' söz konusu haberinin görselinde "Pardon da 31 Mart akşamı oylar sayılırken sandıkları boş mu bıraktınız?" ifadeleri yer aldı.

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.