Abdüllatif Şener'den Cem Uzan'a Tepki! AKP ile mi Anlaştı?

Cem Uzan, sosyal medya hesabından Abdüllatif Şener ve Ali Babacan'ı suçlayan paylaşımda bulundu... Yeniden yargılama başvurusunda bulunduğu ve mahkeme kararının ardından Türkiye’ye döneceği açıklanan iş insanı-siyasetçi Cem Uzan, sosyal medya hesabından Abdüllatif Şener ve Ali Babacan'ı suçlayan paylaşımda bulundu.

Abdüllatif Şener'den Cem Uzan'a Tepki! AKP ile mi Anlaştı?

Cem Uzan, sosyal medya hesabından Abdüllatif Şener ve Ali Babacan'ı suçlayan paylaşımda bulundu...

Yeniden yargılama başvurusunda bulunduğu ve mahkeme kararının ardından Türkiye’ye döneceği açıklanan iş insanı-siyasetçi Cem Uzan, sosyal medya hesabından Abdüllatif Şener ve Ali Babacan'ı suçlayan paylaşımda bulundu.

Uzun yıllardır Fransa'da yaşayan ve birkaç ay içinde Türkiye'ye döneceğini duyuran Cem Uzan, sosyal medyadan iki eski AKP’liyi hedef aldı.

CHP’de siyasete devam eden eski bakan Abdüllatif Şener ile AKP’den ayrılarak yeni parti kurmaya çalışan eski bakan Ali Babacan'ın fotoğraflarını kullanan Cem Uzan, “Uzan Ailesi’ne kurulan kumpasın sorumlusu hırsızlar Ali Babacan – Abdüllatif Şener” diye yazdı.

Yurtdışına kaçmasına sebep olduklarını söylediği kişilerin fotoğraflarını paylaşan Cem Uzan "Hırsız TMSF Başkanı Ahmet Ertürk" paylaşımı da yaptı.

ŞENER’DEN YANIT

Cem Uzan'ın sosyal medyadan hedef aldığı iki eski AK Partiliden biri olan Abdüllatif Şener'en yanıt geldi.

CHP’de siyasete devam eden eski bakan, Genç Parti liderliği yapmış iş insanın “Uzan Ailesi’ne kurulan kumpasın sorumlusu hırsızlar Ali Babacan – Abdüllatif Şener” paylaşımına karşılığı verirken o dönem Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakan, Hilmi Güler’in ise Enerji Bakanı olduğunu hatırlattı:

"Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış. Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor. Korkusu mu var, umudu mu, yahut bir anlaşması mı? Göreceğiz!"

CHP Millletvekili Abdüllatif Şener, kendisi hakkında sosyal medya hesabı üzerinden ağır ithamlarda bulunan ve Fransa'da yaşayan Cem Uzan dair dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Cem Uzan'ın kendisi hakkındaki ifadelere tepki gsöteren Şener, "Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış" ifadelerini kullandı.

Cem Uzan 'ın Ali Babacan'ı ve kendisini hedef göstermesine tepki koyan Şener, "Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor. Korkusu mu var, umudu mu, yahut bir anlaşması mı? Göreceğiz" şeklindeki paylaşımda bulundu.

Cem Uzan'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile dönemin Enerji Bakanı Hilmi Güler'i görmezden gelmesini ise kamuoyunun dikkatine sunan eski AKP'li Abdüllatif Şener, Cem Uzan'ın AKP iktidarıyla anlaştığına yönelik bir imada bulundu.

Abdüllatif Ş[email protected]

Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış.
Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor.
Korkusu mu var, umudu mu, yahut bir anlaşması mı?
Göreceğiz!

12,4 B

Ahmet Kacir

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER